tangel
23.02.07,07:55
Potrebovala by som poradiť.
Stávajú sa nám prípady, kedy zákazník-podnikateľ si u nás kúpi náradie alebo nejaký stroj, ktorý používa na podnikanie. Avšak o mesiac sa vráti a chce stroj vymeniť, lebo tvrdí, že napríklad: "nespĺňa jeho požiadavky" alebo niečo podobné. Avšak nám neprinesie originál bločku z registračnej pokladne, nakoľko ho už má zaevidovaný v účtovníctve. Ale trvá na tom, aby sme mu bloček stornovali a predali mu nový stroj a dali k nemu nový bloček. Ako máme v tomto prípade postupovať? :confused: Ak by nám priniesol aj originál, tak nie je problém - priložím originál k storno dokladu, na zadnú stranu napíšem dôvod stornovania a priložím k dennej uzávierke. Ale čo v takomto prípade?
Ďakujem za odpovede.
kaja1
23.02.07,07:14
Malo by sa postupovať, tak ako s faktúrou. Teda urobiť dobropis, mínusový doklad, jeden dať zákazníkovi /prefotiť ten jeho originál, prípadne priložiť nejaký zápis o vrátení tovaru/ a vystaviť nový doklad z ERP ako predaj za nový tovar.

Ja by som v žiadnom prípade, nevracala originál dokladu, ktorý je už raz zaúčtovaný. Mala som taký istý prípad a vo Faxcopy to urobili, tak ako som vyššie popísala.

Originál doklad, by som priložila iba v tedy, ked sa urobí chyba pri predaji, a zákazník je ešte pri pulte.

K.
Anja111
23.02.07,07:16
Potrebovala by som poradiť.
Stávajú sa nám prípady, kedy zákazník-podnikateľ si u nás kúpi náradie alebo nejaký stroj, ktorý používa na podnikanie. Avšak o mesiac sa vráti a chce stroj vymeniť, lebo tvrdí, že napríklad: "nespĺňa jeho požiadavky" alebo niečo podobné. Avšak nám neprinesie originál bločku z registračnej pokladne, nakoľko ho už má zaevidovaný v účtovníctve. Ale trvá na tom, aby sme mu bloček stornovali a predali mu nový stroj a dali k nemu nový bloček. Ako máme v tomto prípade postupovať? :confused: Ak by nám priniesol aj originál, tak nie je problém - priložím originál k storno dokladu, na zadnú stranu napíšem dôvod stornovania a priložím k dennej uzávierke. Ale čo v takomto prípade?
Ďakujem za odpovede.
Ja by som to riešila tak, že by som nablokovala na nový bloček nový stroj a zároveň by som na tom istom bločku refundovala vrátený stroj. Zákazník doplatí rozdiel a zároveň má doklad do účtovníctva na vystornovanie vráteného tovaru i na zaúčtovanie nového. A ty máš tiež doklad aj na vrátenie tovaru, ale aj na predaj ďalšieho tovaru, či dokonca na usporiadanie skladu (kopia bločku v ERP).