fipina
23.02.07,09:59
Chcela by som sa opýtať, či môžem napr. dnes vystaviť doklady o vykonaní RZP, a fyzicky ho vykonať vo výplate za mesiac marec 2007 v apríli. Keďže si nemôžem vyžiadať daň. bonus - až pri štvrťročnom prehľade, tieto peniaze by nám chýbali - nie je to málo. RZD mám už pripravené a chcela by som sa toho zbaviť a pozakladať
(zachvíľu sa nezmestím do kancelárie:D ).
katkaj
23.02.07,09:03
Chcela by som sa opýtať, či môžem napr. dnes vystaviť doklady o vykonaní RZP, a fyzicky ho vykonať vo výplate za mesiac marec 2007 v apríli. Keďže si nemôžem vyžiadať daň. bonus - až pri štvrťročnom prehľade, tieto peniaze by nám chýbali - nie je to málo. RZD mám už pripravené a chcela by som sa toho zbaviť a pozakladať
(zachvíľu sa nezmestím do kancelárie:D ).


Prípadné preplatky z RZD musíš vrátiť najneskôr vo výplate za marec, takže kludne to môžeš pozakladať a vyplatíš to až v apríli vo výplate za marec ;)
fipina
23.02.07,09:21
Ide mi o ten dátum na potvrdení o ročnom zúčtovaní, ktorý bude februárový a vysporiadané to bude v marci. Nevadí to? A ktorý dátum uvediem vo vyhlásení ?
katkaj
23.02.07,09:23
Ide mi o ten dátum na potvrdení o ročnom zúčtovaní, ktorý bude februárový a vysporiadané to bude v marci. Nevadí to? A ktorý dátum uvediem vo vyhlásení ?

Nevadí, dôležité aby si dodržala termín na vysporiadanie preplatkov. Vo vyhlásení uvedieš dátum vykonania RZD čiže napríklad 20.2.2007 ;)
fipina
23.02.07,09:28
Dátum vykonanie je dátum vystavenia dokladu ?
katkaj
23.02.07,09:29
Dátum vykonanie je dátum vystavenia dokladu ?

No predpokladám že keď to RZD spracuješ tak ho aj vytlačíš. ;) Takže áno
fipina
23.02.07,09:38
Velikáááááááánska vďaka. Pekný deň.