anina
23.02.07,12:28
Za zamestnanca firma uhradila ubytovanie v internate, cena+DPH.
Ako sa takyto vydaj zaučtuje? Predpokladám, že to nieje daňový náklad a nedá sa ani uplatniť DPH.
Da sa na to použiť socialny fond?
Treba to zamestnancovi zdaniť vo výplate?
Dakujem
kačenka
23.02.07,11:35
ak firma vyslala pracovníka na služobnú cestu tak si to vyúčtuje v cestovnom príkaze celú sumu s DPH, ale DPH si neuplatní a bude to účtované na 512.
bea
23.02.07,11:38
Práve včera som riešila podobný prípad a môj názor je taký, že to nemôže byť daňovo uznateľný náklad, keď sa jedná o ubytovanie v mieste výkonu práce (teda nie je to služobná cesta) a nedá sa odpočítať DPH. Zamestnancovi treba tento nepeňažný príjem zdaniť aj vtedy, keď by sa ubytovanie hradilo zo sociálneho fondu.
Zaúčtuje sa tak, ako účtujete ostatné nedaňové náklady. Ja mám napr. vymedzené účty, na ktoré účtujem nedaňové náklady.
anina
23.02.07,11:58
Práve včera som riešila podobný prípad a môj názor je taký, že to nemôže byť daňovo uznateľný náklad, keď sa jedná o ubytovanie v mieste výkonu práce (teda nie je to služobná cesta) a nedá sa odpočítať DPH. Zamestnancovi treba tento nepeňažný príjem zdaniť aj vtedy, keď by sa ubytovanie hradilo zo sociálneho fondu.
Zaúčtuje sa tak, ako účtujete ostatné nedaňové náklady. Ja mám napr. vymedzené účty, na ktoré účtujem nedaňové náklady.
S tym suhlasim, ale je možné na to použiť sociálny fond?
Ale ked mu dám tu sumu ako nepeňažný príjem do výplaty, bude sa z toho musieť platiť aj zdravotné a sociálne poistenie, co je pre firmu drahé.
bea
23.02.07,14:30
Ja si myslím, že by sa sociálny fond mohol použiť v rámci sociálnej politiky organizácie. A z plnení zo sociálneho fondu sa neplatia odvody.
Jana Acsová
23.02.07,14:38
S tym suhlasim, ale je možné na to použiť sociálny fond?
Smernica ... použitie SF nadefinovať ... no a rovnaký meter na všetkých zamestnancov. Každému rovnaké možnosti.
liba2
24.02.07,08:21
S tym suhlasim, ale je možné na to použiť sociálny fond?
Ale ked mu dám tu sumu ako nepeňažný príjem do výplaty, bude sa z toho musieť platiť aj zdravotné a sociálne poistenie, co je pre firmu drahé.
Treba to pre zdanenie definovať ako "nepeňažný príspevok zo SF" - potom nebudú žiadne odvody.
Price
12.03.08,14:47
Potrebujem upresnit § 138 zakona o socialnom poisteni, vstupuju do vymeriavacieho zakladu pre SP aj pozitky/benefity/nepenazne prijmy zaplatene zamestnavatelom za zamestnanca typu: prenajom bytu, energie v byte, PHM, skolene zaplatene za deti zamestnanca, komercne poistenia atd.? V zakone je jasne napisane ze sa do VZ pre SP nezahrna prijem v suvislosti s pouzivanim auta. Ale vyssie uvedene benefity nie su prijmom za vykonanu pracu, to ze sa zdanuju a ze su predmetom VZ pre zdrav. poistenie (okrem 1% auto) mi je jasne. ALE co SOCIALNE POISTENIE? DAKUJEM ZA ODPOVED!
kornelia2
28.04.08,11:36
Dobrý deň,
potrebujem poradiť ako to mám zaúčtovať?
Konateľ bol na služobnej ceste a mal ešte pozvaných 6ludí/ktorý si kúpili od nás stroj/za školenie,zo zahranicia nam to dodavatelska firma/tam kde mali skolenie/refakturovala ten hotel aj plnou penziou :
hotel : 6ludi*80€*5dní=2400€ a plna penzia: 6ludi*52€*5dní=1560 to je spolu 3960€ ako toto mam zaúčtovať????
kornelia2
29.04.08,08:20
ako mám zaučtovať na 512 všetko?
liba2
29.04.08,08:24
ako mám zaučtovať na 512 všetko?


Dobrý deň,
potrebujem poradiť ako to mám zaúčtovať?
Konateľ bol na služobnej ceste a mal ešte pozvaných 6ludí/ktorý si kúpili od nás stroj/za školenie,zo zahranicia nam to dodavatelska firma/tam kde mali skolenie/refakturovala ten hotel aj plnou penziou :
hotel : 6ludi*80€*5dní=2400€ a plna penzia: 6ludi*52€*5dní=1560 to je spolu 3960€ ako toto mam zaúčtovať????
Konateľ je zamestnanec , jeho náklady idú na 512.
Ostatní nie sú zamestnanci, mali by ste im to refaktúrovať tak ako ste to prijali od dodávateľa.
kornelia2
29.04.08,08:43
Konateľ je zamestnanec, a ostatní nie sú naši zamestnanci a zmluve majú že to znašame my.Keď si kúpili stroj.Tak neviem ako to mam zaučtovať a platil v hotovosti. Možem to dať na 513?