zita007
23.02.07,18:32
Prosím, kto mi vie poradiť.
Moja mamka dostala silnu alergiu z liekov, bola hospitalizovaná týždeň.
Doma je už mesiac, no ešte stále ma na zátylku vyrážky, ktoré jej nie a nie zmyznúť. Veľmi ju to páli a svrbí. Čo sa s tým dá robiť?
Ďakujem
rada
23.02.07,17:47
Prosím, kto mi vie poradiť.
Moja mamka dostala silnu alergiu z liekov, bola hospitalizovaná týždeň.
Doma je už mesiac, no ešte stále ma na zátylku vyrážky, ktoré jej nie a nie zmyznúť. Veľmi ju to páli a svrbí. Čo sa s tým dá robiť?
Ďakujem

Cez poradu sa to sotva podarí zlikvidovať. Ja odporúčam odborného lekára, najlepšie asi alergológa - imunológa.
Zmierneniť pálenie a svrbenie by mohli aj obklady. Niekomu môže pomôcť calciová mastička. Ale ja by som bola za toho lekára.
Hlinkovx
23.02.07,17:50
tiež sa skôr prikláňam k návšteve alergológa..
tu zaberie asi len kombinovaná liečba.. tablety na potlačenie alergických reakcii + nejaký gel na potieranie napr. fenistil
zita007
24.02.07,12:31
Veľmi pekne Vám ďakujem za rady.:)
zszitas
24.02.07,19:17
Odporucam detoxikovat organizmus. Stopy po niektorych chemickych vyrobkoch, liekoch ostavaju v organizme roky, niekedy desatrocia. Alergolog sotva pomoze v tom pripade, ale treba skusit.
Timka1
24.02.07,19:25
Môj známy mal vždy nejaké zdravotné problémy a dočítal sa, že na vyčistenie organizmu je dobré piť šťavu z červenej repy - cvikle v kombinácii so šťavou z mrkvy. Každé ráno vypil 2 litre tejto šťavy a večer tiež, po troch mesiacoch sa cítil ako znovuzrodený a choroby ho obchádzali.
milo2
31.03.15,13:30
Prestať brať tie hnusne lieky = toxický odpad odumretých virusov.
ivka70
31.03.15,13:35
Hadam uz za 8 rokov lieky dobrala ....