Manual
16.01.05,09:25
Skúšam v Alfe vyplniť a tlačiť DP. Všetko mám zadané, pri zadaní "tlač" to prebere Adobe reader. Mám naisštalovaný 6.OCE Na obrazovke je komplet DP s deviatimi stranami. Pri zadaní TLAČ je tlačiareň h l u c h á !!! Aj po opätovnom zapnutí a vypnutí aj PC aj tlačiarne nič netlačí.
Pritom vo všetkých nainštalovaných programoch tlač prebieha bez problémov. Len keď Alfa tlačí DP prostredníctvom Adobe reader tak mám problém. Ostatné výstupy z Alfy sú v poriadku, okrem DP. Vie prosím niekto čo stým ???
Pekný nedelný deň...
babenko1
16.01.05,09:41
Skús si tlačiť každú stranu zvlášť, aj mne to takto blblo. Potom sa mi tlačiareň umúdrila a tlačila v poriadku.
Manual
16.01.05,10:28
Nejde ani po jednej strane, písal som do Krosu, uvidím čo napíšu
Ďakujem...
paul
16.01.05,14:55
Nejde ani po jednej strane, písal som do Krosu, uvidím čo napíšu
Ďakujem...
Ci to nahodou nieje tym prehliadacom PDF suborov.(adobe reader) Ja pouzivam pre tlac na monitor ´´excell wiever´´ na komplet sadu OFFICE zatial nemam. Slape mi to o.k. az na to ze kym vycentrujem tlac na original tlaciva v kosi sa ocitne pár pokazených.
Oldi
17.01.05,07:51
Tento problém sa vyskytol aj V Omege, znie to trochu blbo, ale skúste si nainštalovať staršiu verziu Acrobat-a, napr. 5, v českej verzii. Mne to chodí
so staršou verziou dobre. Inak, problém je niekde s komunikáciou ALFA(OMEGA)-systémové dll-tlačiareň. Keď Vám odpovedia z Krosu, napíšte sem prosím odpoveď...
Manual
17.01.05,15:48
Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
Pekný večer želám všetkým...
Oldi
18.01.05,11:07
Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
Pekný večer želám všetkým...
Super, takže to funguje...
babenko1
18.01.05,11:51
Kto to tam tak mohol zakliknúť? :-)))
UCET
18.01.05,14:37
:p
Kto to tam tak mohol zakliknúť? :-)))
:p :p :p no kto asi;)
jess
18.01.05,17:43
S funkciou "pozastaviť tlač" má bohaté skúsenosti môj manžel. Dosť často sa mu to stáva /síce neviem ako sa k tomu dopracuje/. Minule ma doma prepadával telefonátmi, že čo má robiť, že to je už na porazenie, už vyskúšal všetko /pár krát reštart - mäkký aj tvrdý, odpojenie kábla, preinštalovanie celej tlačiarne .....až ma napadlo, že iste zase má "pozastavenú tlač" ... A FAKT ! A odteraz mu radím "Najprv sa pozri, či nemáš POZASTAVENÚ TLAČ!" .. a ušetríš svoje nervy, minimálne 1 hodinu zo života, počítač a tlačiareň.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
Pekný večer želám všetkým...
Manual
18.01.05,17:53
Kto to tam tak mohol zakliknúť? :-)))To je jasné veď vždy musí byť niekto vinný :-))))
Ale bola aspon nejaká sranda, len aby sa nán iné veci nezasekli že ???....
Pekný večer všetkým
babenko1
20.01.05,19:41
...len aby sa nán iné veci nezasekli že ???....
Pekný večer všetkýmNuž čo, bolo by nás o jedného viac, xixi