shallowy
24.02.07,22:05
Mam taky problemik......neviem preco ale ked pustim nejaky fiml nikdy mi nejde obraz len zvuk.....nechnapem preco.....ak by vedel niekto poradit dakujem...:confused: :) :)
VTerezka
24.02.07,21:08
1. zlé CD,
2. zle nahratý Win Media Player
3. zlý CD ROM

skúsila by som novú inštaláciu...hm?
VTerezka
24.02.07,21:10
a ak je to DVD- treba Cyber link,
alebo ďalší pokus Win Media Player 7 - viac neviem poradiť..
shallowy
24.02.07,21:18
praveze to neni film z Cd ani z DVD......mam ho na disku a nejde......ale ked som ho pustila z DVD tak normalne isiel...aj zvuk aj obraz......nechapem to.....:confused: :confused:
chlap
24.02.07,21:24
praveze to neni film z Cd ani z DVD......mam ho na disku a nejde......ale ked som ho pustila z DVD tak normalne isiel...aj zvuk aj obraz......nechapem to.....:confused: :confused:

Taká malá ale dosť podstatná otázka:

Akým spôsobom sa ten film z DVD-čka dostal na váš hard disk ?
shallowy
24.02.07,21:45
kebyze si pamatam....ale tusim som ho stiahla cez bearshare.....
chlap
24.02.07,22:04
kebyze si pamatam....ale tusim som ho stiahla cez bearshare.....

hmmm, takže ak to správne chápem: --- ten film ste neskopírovala z DVD na hard disk ale ten film ste stiahla z internetu.

... a keď ste ho stiahla z internetu, tak ste ho napálila na DVD. A keď ho pustíte z toho napálaného DVD, tak ide aj zvuk aj obraz. A keď ho spustíte z toho hard disku, tak ide iba zvuk a obraz nie.

Je to správne ?
shallowy
24.02.07,23:11
ee......stiahla som film z internetu......a pokym som mala este windows predtym ako som mala virusy isiel......potom som musela preinstalovat windows......ale film som si zachovala na karte.....dala som do kompu ten film aj ostatne co mi vtedy isli......a uz mi nejde ani jeden......ale ten jeden film mam aj od kamosky ale na DVD a ten mi ide.......:confused: :confused: uz som skusala vela veci pozret a tak....ale nic mi nepomohlo....:(
LubosP
25.02.07,09:39
problem je jasny, film stiahnuty z internetu nie je vo formate DVD ale pravdepodobne v Divx (ma koncovku avi predpokladam), na prehratie takehoto filmi potrebuje mat nainstalovany kodek Divx, film vsak moze byt aj v inom kodeku a preto odporucam stiahnut cely balik kodekov napr. Codec All in One
http://www.slunecnice.cz/product/Allin1/
chlap
25.02.07,12:42
ee......stiahla som film z internetu......a pokym som mala este windows predtym ako som mala virusy isiel......potom som musela preinstalovat windows......ale film som si zachovala na karte.....dala som do kompu ten film aj ostatne co mi vtedy isli......a uz mi nejde ani jeden......ale ten jeden film mam aj od kamosky ale na DVD a ten mi ide.......:confused: :confused: uz som skusala vela veci pozret a tak....ale nic mi nepomohlo....:(

No takto má vyzerať popis problému :) - to čo si napísala v úvode, bolo totiž nedostatočné na rozpoznanie, kde je "pes zakopaný" :D

Tento popis problému ihneď odborníkom (akým je napr. LubosP) odhalí, že pri reinštalácii Windows si zabudla na opätovnú inštaláciu kódekov pre sledovanie videa. Takže urob to, čo vyššie navrhol môj menovec a všetko by malo byť OK. ;)
shallowy
25.02.07,15:35
DAKUJEMMMMMMMMMM...konecne mi to ide....:) :) :D :D :D
alextv
26.02.07,08:45
pravdepodobne nemáš nanstalované kodeky, staihni si ich na www.tahaj.sk "CODEcPACK"
duficek
26.02.07,08:58
pravdepodobne nemáš nanstalované kodeky, staihni si ich na www.tahaj.sk (http://www.tahaj.sk) "CODEcPACK"
s krizom po funuse :)