sway
16.01.05,13:14
AKOJTE PORADCI - nerobíte niekto v tejto chvíli výplatky?? -
chcela som vedieť či z Olymu akceptujú vytlačený Prehľad o zrazených predd..., nemám originál tlačivo.

:o :rolleyes:
saman
16.01.05,12:15
Dockaj porovnam to!
saman
16.01.05,12:18
Sedi to presne!
sway
16.01.05,12:19
Sedi to presne!

Dík - to som zistila aj ja, ale či mi ho zoberú????, hmmmmmm?

:confused: :o :o :o
sway
16.01.05,12:21
Sedi to presne!


...hihihihi - kolegyňa vraví never mu!!! - je to šaman !!

:D :) :D :) :D :) :D :) :D :)
saman
16.01.05,12:24
Ked, chces ver, ked nechces, never... ale to tlacivo co vychadza vo financnom spravodajcovi ako vzor je len "vzor", aj keby vysledne potvrdenie vyzeralo inac a malo vsetky potrebne nalezitosti danovy urad ho musi uznat. Navyse to z Olympu je uplne presne, akurat ze dole ma napisany nazov programu. Podla mna je to OK:), ja ich budem davat uz 2 rok take a zatial sa nikto nestazoval.
sway
16.01.05,12:27
tak ho dám aj ja - uvidíme či vezmú - dííííííík !!!!!
luebchenko
16.01.05,12:27
Dík - to som zistila aj ja, ale či mi ho zoberú????, hmmmmmm?

:confused: :o :o :o
Ja podávam na BA I a IV a zatiaľ neprotestovali!
Danielle369
16.01.05,13:11
Neboj sa zoberu to tlačivo.Ja ho podavam už rok .
UCET
17.01.05,05:47
ziaden strach beru ho bez problemov
sway
17.01.05,05:50
Ďakujem všetkým - urobila som ho zo SW. :D
babenko1
20.01.05,19:49
Aj keby si si ho vytlačila z internetu, ti ho zoberú :-) hlavne tam musí byť ten čiarkový kód v pravom hornom rožteku :-) kvôli skenovaniu :-)
UCET
24.01.05,16:20
Aj keby si si ho vytlačila z internetu, ti ho zoberú :-) hlavne tam musí byť ten čiarkový kód v pravom hornom rožteku :-) kvôli skenovaniu :-)
presne tak teraz na vsetkych vykazoch je dolezity ciarovy kod:D
sway
24.01.05,16:25
presne tak teraz na vsetkych vykazoch je dolezity ciarovy kod:D

:rolleyes: lenže smola, ak nesedí s ich čiarkovým kódom tak ho nevezmú. Mne takto nechcú brať DPH priamo zo SW tlačené - tak sa trápim s tlačou do originálu - a tam sa trafiť do riadkov- hrúza!!!, ale čo už. :rolleyes: :o
Oldi
25.01.05,11:15
:rolleyes: lenže smola, ak nesedí s ich čiarkovým kódom tak ho nevezmú. Mne takto nechcú brať DPH priamo zo SW tlačené - tak sa trápim s tlačou do originálu - a tam sa trafiť do riadkov- hrúza!!!, ale čo už. :rolleyes: :o
To je zaujímavé, ja odovzdávam DPH už od minulého roka takýmto spôsobom a nemám absolútne žiadne problémy...
sway
25.01.05,13:54
To je zaujímavé, ja odovzdávam DPH už od minulého roka takýmto spôsobom a nemám absolútne žiadne problémy...

ale tlačíš do originálu, alebo podávaš čiernobiele zo SW?? - ten Ti berú??? :rolleyes:
UCET
25.01.05,15:30
ale tlačíš do originálu, alebo podávaš čiernobiele zo SW?? - ten Ti berú??? :rolleyes:
caute ... bavite sa o SW Omega. Ja vytlacam priamo z Omegy ked mam farbu tak farebne ked nie tak len CB a beru bezproblemovo:)
slnko
25.01.05,20:53
caute ... bavite sa o SW Omega. Ja vytlacam priamo z Omegy ked mam farbu tak farebne ked nie tak len CB a beru bezproblemovo:) ja tlačím nie ako štandardnú zostavu, ale cez A - export, t.j. ako pdf (ČB) a toto je 100%-né, že zoberú. Týka sa aj súvahy a výkazu ziskov a strát
UCET
26.01.05,05:19
ja tlačím nie ako štandardnú zostavu, ale cez A - export, t.j. ako pdf (ČB) a toto je 100%-né, že zoberú. Týka sa aj súvahy a výkazu ziskov a strát
Musia zobrat je to na 100% ako original. Ja to tak odovzdavam uz par rokov.
adrika
06.10.05,06:02
Ahojte, máme jedného pracovníka, ktorému nevychádza žiadna daň, ale DÚ nám prepláca daň. bonus, keďže sme mu ho vyplatili. Ale v Prehľade o zraz. preddavkoch za min. štvrťrok nám sumu vyplateného daň. bonusu iba v riadkoch A a C, v r. D mám nulu. Neviete niekto ako to tam mám "vopchať" ? dík
sway
06.10.05,06:05
adrika a vygenerovala si si v prevodných príkazoch aj bonusy? - ťahá to odtiaľ.... skús
adrika
06.10.05,06:10
Vygenerovala, ale výplatu vrátane daň. bonusu vyplácame cez pokladnicu, iba odvody idú cez účet, takže mi za jeden mesiac vznikli 2 položky v PP - platba pokladnicou a platba cez účet, ale ten daň. bonus tu nikde nevidím. Ja sa z toho.....
sway
06.10.05,06:27
idem to kuknúť u seba, aj tak to musím spraviť....
adrika
06.10.05,06:33
už mi to robí , tak sa vytešujem.....nastavila som sa ešte raz na PP a nanovo som ich dala vygenerovať-aj za predchádzajúce mesiace, staré som pomazala a už to mám v tlačivku.....neviem či ja som divná, či tomu OLYMPU sa dnes nechce, veď vonku je tak krásne......ach hneď je lepšie na svete, keď sa niečo podarí, aj keď len taká "somarinka"

ďakujem Ti , SWAY, za rýchle reakcie, pekný deň
sway
06.10.05,06:35
no fajn, si ma naštartovala aj ja to idem dokončiť, aspoň jedna vec odbudne.....som rada že som trošku pomohla....