ladybird1
25.02.07,22:54
Dobrý deň.
Mám zariadenú prevádzku na výrobu horúcej a ľadovej čokolády vynikajúcej chuti - unikátny výrobok vysokej kvality. Je to skutočná čokoláda, nie puding! Receptúra je vlastná. Výroba je vysoko rentabilná. Predajnosť mám úspešne "testovanú" 14 mesiacov v reálnej prevádzke kaviarenského typu. Hľadám partnera do podnikania. Z rodinných / osobných i finančných dôvodov nie som schopná ďalej pokračovať sama. Za určitých okolností som ochotná aj predať výrobu, poprípade nápad...
Ďakujem za reakcie.
Melnick
25.02.07,22:13
Držím palce.:) :) :)
rickman
28.02.07,15:05
ladybird1: pozri SS
regius
07.03.07,14:29
aku formu partnerstva v tvojom podnikani si predstavujes?
ladybird1
07.03.07,20:36
Dobrý deň,
forma spolupráce môže byť rôzna, podľa situácie... Ja osobne ale radšej nie priame spojenie do jednej sro. Uprednostňujem nezávislejšiu formu spolupráce, napr.: licenčná zmluva, zmluva o spolupráci alebo zmluva o tichom spoločníkovi. Mám málo času na vedenie výroby, ale dá sa uvažovať aj o tom, že ja by som len vyrábala a nový obch.partner by zabezpečoval odbyt a distribúciu. (Ale v mojej súčasnej situácii uvažujem a jednám skôr o predaji licencie výrobku a odstúpení prevádzky - myslím, že za dosť výhodných podmienok.)
Ladybird
regius
08.03.07,06:57
skusme to zhrnut: mas prevadzku na vyrobu horucej a ladovej cokolady podla vlastnej receptury, vyroba je vysoko rentabilna, dopyt po tomto produkte mas otestovany v realnej prevadzke. Predaj mas otestovany iba v jednej kaviarni? Pochopil som spravne, ze v dalsej expanzii ta brzdia rodinne a financne dovody? Ty zabezpecujes predaj vyrobku a mas niekoho, kto produkt vyraba?
ladybird1
08.03.07,08:39
Predaj mam otestovaný v jednej kaviarni - čokoládovni, kde sa mesačne predávalo okolo 2000 porcií. Ja mám výrobňu, receptúru, ale nemám absolútne čas a peniaze. Rozišla som sa s kamarátkou, ktorá mi mala zabezpečovať odbyt a nikoho vhodného som zatiaľ miesto nej nenašla. Teraz nevyrábam vôbec, pretože naozaj nestíham sa tomu venovať, ale výrobu stále držím a čakám a jednám...
regius
08.03.07,08:52
vyroba cokolady bola len tvoja doplnkova cinnost?...... zivi ta nieco ine?
marriesa
09.03.07,05:25
Ahoj!
No, znie to zaujímavo. ja som dakedy plánovala mať niečo podobné. Ak by si mala záujem , tak by sme sa mohli skontaktovať a možno by si vo mne našla toho koho hľadáš. Katarína zo Zvolena
ladybird1
13.03.07,08:51
vyroba cokolady bola len tvoja doplnkova cinnost?...... zivi ta nieco ine?

Živilo ma to ten rok, čo som dodávala pre jeden podnik - vlastní ho kamarátka - a stačilo mi to. Ale to som ešte nemala výrobňu. Potom som zainvestovala do výrobne a chcela som to rozbehnúť vo veľkom, ale zistila som, že v takej miere to nezvládnem... Teraz som výrobu pozastavila a hľadám nejaký spôsob, ako pokračovať ďalej.
... a áno, živí ma aj niečo iné...
bobica
27.05.07,19:41
Dobry den,
ak je ponuka este stale aktualna, prosim Vas urychlene ma kontaktujte na bobikovam@centrum.sk. Dakujem
Michalovce
misomiso
27.05.07,19:53
A das ochutnat?:)
anklar
31.05.07,10:46
našla si už riešenie?
ladybird1
01.06.07,06:52
Díky za záujem,
riešenie sa ukazuje trochu iné ako som si myslela na začiatku...
Ale o to zaujímavejšie.
Zdá sa, že ľudia majú o čokoládu záujem. Do výroby sa síce nikto púšťať nechce, ale vyzerá to tak, že je pomerne veľa takých (skôr žien), čo by chceli mať podnik - Čokoládovňu; chcú variť vlastnú čokoládu a robiť svoje čokoládové pralinky.
Takže sa to zozbieha celkom zaujímavo... Sama som zvedavá:) .
ladybird1
01.06.07,06:58
A das ochutnat?:)

Ochutnať dám, len upozorňujem, že je to vysoko návykové http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif ;).
anklar
01.06.07,09:31
Díky za záujem,
riešenie sa ukazuje trochu iné ako som si myslela na začiatku...
Ale o to zaujímavejšie.
Zdá sa, že ľudia majú o čokoládu záujem. Do výroby sa síce nikto púšťať nechce, ale vyzerá to tak, že je pomerne veľa takých (skôr žien), čo by chceli mať podnik - Čokoládovňu; chcú variť vlastnú čokoládu a robiť svoje čokoládové pralinky.
Takže sa to zozbieha celkom zaujímavo... Sama som zvedavá:) .
Teda, nastal ten správny obrat? Gratulujem. Len, nerozumiem príliš tomu, že do výroby sa nechcú pustiť, ale chcú variť vlastnú čokoládu. Predávaš azda receptúru?
Inak, výhodou obchodovania s Tvojou čokoládou je práve to, že je návyková. Navyše, má mnoho ďalších, pre zdravie prospešných vlastností.
anklar
01.06.07,10:56
Díky za záujem,
riešenie sa ukazuje trochu iné ako som si myslela na začiatku...
Ale o to zaujímavejšie.
Zdá sa, že ľudia majú o čokoládu záujem. Do výroby sa síce nikto púšťať nechce, ale vyzerá to tak, že je pomerne veľa takých (skôr žien), čo by chceli mať podnik - Čokoládovňu; chcú variť vlastnú čokoládu a robiť svoje čokoládové pralinky.
Takže sa to zozbieha celkom zaujímavo... Sama som zvedavá:) .
Prosím, odpovedz mi, či predávaš receptúru. Aj ja chcem Tvoju čokoládu.
Preto som sa pýtala, či si už našla riešenie.
ladybird1
04.06.07,07:27
Teda, nastal ten správny obrat? Gratulujem. Len, nerozumiem príliš tomu, že do výroby sa nechcú pustiť, ale chcú variť vlastnú čokoládu. Predávaš azda receptúru?
Inak, výhodou obchodovania s Tvojou čokoládou je práve to, že je návyková. Navyše, má mnoho ďalších, pre zdravie prospešných vlastností.
Môj pôvodný zámer bol totiž rozbehnúť výrobu čokolády, ktorá by sa ďalej distribuovala do veľko-, maloobchodu, resp.gastro-zariadení... a v tom duchu som predávala tú moju výrobňu. Ale ukázalo sa, že ľudia majú záujem skôr o vlastné malé čokoládovničky, nie o výrobu s distribúciou po Slovensku (popr.inde).
Takže, teraz je to presne tak: predávam receptúru na čokoládu +ručne máčané čokoládové pralinky = originálny sortiment vhodný pre špecializované čokoládovne, popr.luxusnejšie kaviarne, reštaurácie...
anklar
04.06.07,08:42
Môj pôvodný zámer bol totiž rozbehnúť výrobu čokolády, ktorá by sa ďalej distribuovala do veľko-, maloobchodu, resp.gastro-zariadení... a v tom duchu som predávala tú moju výrobňu. Ale ukázalo sa, že ľudia majú záujem skôr o vlastné malé čokoládovničky, nie o výrobu s distribúciou po Slovensku (popr.inde).
Takže, teraz je to presne tak: predávam receptúru na čokoládu +ručne máčané čokoládové pralinky = originálny sortiment vhodný pre špecializované čokoládovne, popr.luxusnejšie kaviarne, reštaurácie...
Dobre. Teraz, ale neviem, ako pokračovať otázkou, aby som žiadnu etiku neporušila. Zaujímam sa o Tvoju receptúru, ak je jej predaj Tvojím obchodným záujmom. Ako na to?
ladybird1
04.06.07,12:16
Prvá vec by určite bola (už spomínaná) ochutnávka. Robím viacero druhov (od extra horkej až po bielu). Tým pádom by prišlo aj na osobné stretnutie, kde by sa dalo všetko povysvetľovať... Všeobecne sa dá ale povedať, že predávam na základe licenčnej zmluvy, ku ktorej dostanete kompletný manuál obsahujúci vyčerpávajúce informácie potrebné nielen k výrobe ale aj k servírovaniu zákazníkovi atď.
hacomomo
25.07.07,11:46
dobry den

velmi ma zaujal vas prispevok
ako to dopadlo s tou cokoladovnou?
pracujem momentalne ako pastry chef v anglicku a popri inom vyrabam aj chocolate truffles a mojim snom je mat malu okoladovnu , kde by som vyabala luxusne cokoladky
asi nie som jedina, viem, preto by som sa rada dozvedela o vasich skusenostiach omnoho viac
hacomomo
25.07.07,11:50
dobry den
velmi ma zaujal vas prispevok
ako to dopadlo s tou cokoladovnou?
pracujem momentalne ako pastry chef v anglicku a popri inom vyrabam aj chocolate truffles a mojim snom je mat malu okoladovnu , kde by som vyabala luxusne cokoladky
asi nie som jedina, viem, preto by som sa rada dozvedela o vasich skusenostiach omnoho viac
daniel111
27.07.07,12:47
Dobrý deň
V prípade, ak je Vaša ponuka na spoluprácu ešte aktuálna, tak Vám môžem ponúknuť spoluprácu v oblasti realizácie odbytu. Zabezpečím odberateľov a dopravu.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na aplus@centrum.sk.
Prajem krásny deň.
eluša
17.08.07,04:50
Ahoj, ak dobre rozumiem, vyrábaš čokoládu - nápoj, ktorý ve vhodný na predaj v reštauráciách, resp. v bistrách. Čo si konkrétne predstavuješ pod spoluprácou ? Hľadáš ľudí na prácu, alebo s peniazmi, alebo s možnosťou odoberať od Teba čokoládu a predávať ju vo svojich zariadeniach ? Buď , prosím Ťa, konkrétnejšia... Ďakujem
mizabia
30.08.07,19:13
Ahoj,
ja už dávno snívam o tom, že budem mať vlastnú čokoládovňu.Je tvoja ponuka ešte aktuálna? Ozvi sa, prosím.Ďakujem
milus123
08.10.07,14:51
Nasla som vas inzerat ( az teraz), mala by som zaujem o recept na vasu varenu cokoladu. bolo by mozne ho dostat? pripadne nejake informacie o dodavateloch na cokoladove vyrobky.tiez mam zaujem otvorit si vlastnu cokoladovnu.

za skoru odpoved dakujem
mengler
21.10.07,13:13
Išiel by som do toho ak ju môžem aj zjesť!
ladybird1
26.10.07,16:44
MIZABIA, MILUS123 - ospravedlňujem sa, že som to tu dlho neskontrolovala- Poslala som Vám súkromnú správu.
ladybird1
26.10.07,17:17
DANIEL111, ELUŠA - aby som to aktualizovala a vysvetlila. Spoluprácu som hľadala zo začiatku - teraz sa to vyvinulo inak, ako som už písala v niektorom príspevku. Predávam licenciu - unikátnu receptúru na horúcu/ľadovú čokoládu a ručne robené pralinky. Čokoládu je možné pomerne jednoducho vyrábať v podmienkach podobných klasickej kaviarni, cukrárni a pod. Výroba praliniek je o niečo náročnejšia - hlavne treba zručnú cukrárku a samozrejme vyhovieť hygienickým požiadavkám. Cena licencie je výhodná aj pre menšie prevádzky.
misomiso
26.10.07,18:14
A predavas aj licenciu "home edition" ako Mrkvosoft?
ladybird1
26.10.07,19:03
Ako vtip je to dobré...
Kľudne aj domov, ale za rovnakých podmienok ako pre business ;-)
Jurajivan
02.06.08,10:23
Dobrý deň.
Je táto ponuka ešte aktuálna? Pošlite prosím podrobnosti.
Ďakujem.
ladybird1
03.06.08,06:50
Jurajivan - poslala som Vám SS...
vedec
03.06.08,14:09
mozes aj mne poslat poslať podrobnosti...
dakujem
stranansky
09.06.08,18:05
Je to ešte stále aktuálna ponuka? Poprosím tiež podrobosti. Ďakujem.
pjasusakova
25.07.08,16:35
Ahoj Ladybird, mohla by si mi poslať nejaké informácie ohľadom tej licencie?..

Ďakujem

Peťa
matteskom
26.07.08,14:13
dobry den vasa cokolada nam zavonala ak k nam na zapadne slovensko

mam velke priestory imghosting.eu/view.php?img=a_58.jpg
ak by ste chceli rozsirit vyrobu do hlohovca trnavsky kraj kontaktujte ma na emailovu adresu

mbanak zavinac azet bodka sk
Motička
06.10.08,07:56
Milá Ladybird, aj ja ťa prosím o bližšie informácie ohľadom licencie na čokoládu.
Ďakujem.
mishko.p
18.07.09,07:44
ahoj, mám pár otázok - kde sa nachádza výrobňa čokolády? za akú cenu si ochotná prevádzku odstúpiť? je možné prevádzku tiež presťahovať na iné miesto? vopred ďakujem
Martin.Chalupa
12.03.10,12:07
ahoj, zaujal ma tvoj inzerát. V akom si aktuálne stave?
Ja dovážam čokoládové pralinky zo západu, ale rád by som mal v ponuke aj niečo Slovenské ... daj info na info (at ) presentsro (bodka ) sk
Martin
janka2407
30.03.10,16:37
Ahoj,
v akom si rozpracovaní s tou čokoládou? Rada pomôžem v okolí Popradu. Info na janka2407 zavináč azet.sk. Ďakujem
bobica
21.06.10,05:26
..
Saha
27.06.10,09:01
Dobrý Deň ,

Mám Vážny záujem môžete ma prosím urýchlene kontaktovať na t.č. : 0915 480 256 ......prosím čo najskôr. alebo e mail: haljak.s @ brasco.eu.sk
za odpoveď vopred ďakujem.
Potrebujem vedieť info od Vás a potrebujem Vám predostrieť moju predstavu a uzavrieť tak dohodu o spolupráci, kúpe licencie,pripadne spoločníctva.
Ajuška
27.06.10,09:15
Dobrý Deň ,

Mám Vážny záujem môžete ma prosím urýchlene kontaktovať ...
...obávam sa, že sa tak skoro nedočkáš... ;) ... aha, kedy tu naposledy zadávateľ bol...
ladybird1 http://www.porada.sk/images/statusicon/user_offline.gif

Junior Member



Poslať správu (http://www.porada.sk/member.php?u=7955#contactinfo) http://www.porada.sk/images/misc/menu_open_usercss.gif
Pridať užívateľa (http://www.porada.sk/profile.php?do=buddylist&nojs=1) http://www.porada.sk/images/misc/menu_open_usercss.gif

Posledná návšteva: 24-07-09 11:37 PM
Rozmanova
13.12.12,12:38
dobry den, napiste mi viac o vasich planoch, ziskoch, a kolko potrebujete investovat. dominikarozmanova@gmail.com