uctoeva
27.02.07,06:37
Chcem sa opýtať, či už niekto robil hlásenie o vyúčtovní dane a úhrne príjmov o závislej činnosti.
Myslím si, že hlásenie nie je správne, nakoľko do r.6 sa prenáša hodnota z riadka 5 aj keď priznaná a vyplatená suma dan.bonusu je menšia ako zrazená suma.Napr. r. 1 Zrazené preddavky 9.560 r.5 úhrn riadkov 1a4 mám 9 560 Sk , riadok 6 priznaná a vyplatená suma 8936 .(so štvrťročnými výkazmi to vôbec nesedí) Potom nesedí ani riadok 7 atď.
Ak sa mýlim a u mňa je chyba opravte ma.
Dada
27.02.07,05:41
Chcem sa opýtať, či už niekto robil hlásenie o vyúčtovní dane a úhrne príjmov o závislej činnosti.
Myslím si, že hlásenie nie je správne, nakoľko do r.6 sa prenáša hodnota z riadka 5 aj keď priznaná a vyplatená suma dan.bonusu je menšia ako zrazená suma.Napr. r. 1 Zrazené preddavky 9.560 r.5 úhrn riadkov 1a4 mám 9 560 Sk , riadok 6 priznaná a vyplatená suma 8936 .(so štvrťročnými výkazmi to vôbec nesedí) Potom nesedí ani riadok 7 atď.
Ak sa mýlim a u mňa je chyba opravte ma.

Robila som to Hlásenie v dvoch firmách, a nesedelo mi nikde. Treba si to zase pekne ručne urobiť. Nejako sa nám tí programátori Pohody kazia. :rolleyes:
tanina11
09.09.09,06:29
Dobrý deň,

chcem sa spýtať musím vyplniť v hlásení o vyúčtovní dane za rok 2008(viem aj s pokutou) V odiel, nakoľko sme mali len 2 dohodárov do 5 000 SKK cez leto. Podľa mňa celé to hlásenie bude nulové a tretiu stranu ani nevyplňujem.


Ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď.


http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif