SMartina
27.02.07,07:18
Ahojte, ak mám szčo ktorý montuje satelity a nakupuje súčiastky na montáž tých satelitov, mám to dávať do Prevádzkovej réžie, alebo nákup materiálu???, Dík.:)
Zita5
27.02.07,06:18
Ahojte, ak mám szčo ktorý montuje satelity a nakupuje súčiastky na montáž tých satelitov, mám to dávať do Prevádzkovej réžie, alebo nákup materiálu???, Dík.:)


Nákup materiálu .
Manual
27.02.07,06:19
Ahojte, ak mám szčo ktorý montuje satelity a nakupuje súčiastky na montáž tých satelitov, mám to dávať do Prevádzkovej réžie, alebo nákup materiálu???, Dík.:)
Do materialu
SMartina
27.02.07,06:55
A este sa chcem opýtať, ak má vystavené len PPD bez faktúry, môže to zostať takto, alebo musí mať vystavené aj faktúry ku každej zákazke ktorú namontoval? (registračku by predsa nemohol nosiť so sebou ku každému zákazníkovi). Ďakujem.
SMartina
27.02.07,08:41
Pomôže mi niekto? PROSÍM .................. Ďakujem.
Gituška
27.02.07,08:43
stačia aj PPD samozrejme so všetkými náležitosťami
Tatiana
27.02.07,08:44
A este sa chcem opýtať, ak má vystavené len PPD bez faktúry, môže to zostať takto, alebo musí mať vystavené aj faktúry ku každej zákazke ktorú namontoval? (registračku by predsa nemohol nosiť so sebou ku každému zákazníkovi). Ďakujem.
Pokiaľ mu nejde príjem cez registračnú pokladnicu mal by vystaviť daňový doklad - faktúru a potom na základe tejto FA vystavíš PPD.