sybila3
27.02.07,08:40
Ahojte, dá sa v sklade niekde nastaviť hromadne zaokrúhľovanie, ja mám zásoby na 2 des.miesta ale známy, ktorý má tiež tento program má napr. 42,2333 a chcel by zaokrúhľovanie na 2 des.miesta, či sa to dá niekde nastaviť, alebo by to musel ručne prepisovať? ďakujem
Ľuba
27.02.07,10:09
V nastavení účtovného roku je možnosť nastaviť zaokrúhľovanie na všetkých skladových dokladoch. Okrem toho na kždej karte zásoby je možnosť zaokrúhľovania konkrétnej zásoby.
sybila3
27.02.07,14:11
A spätne sa to hromadne nedá urobiť na všetkých kmeňových kartách asi, že ? dík
Ľuba
28.02.07,04:33
Možno by to išlo cez Hromadné operácie, napr. hromadné precenenie pred. cien - tam sa dá hromadne nastaviť zaokrúhľovanie.
sybila3
22.05.07,14:16
Ked dávam tovar na sklad, tak dávam pridať zo skladu a balné dám nová položka alebo tiež zo skladu?
Timka1
22.05.07,18:34
Balné by si nemala dávať zo skladu. Ak prijímam tovar na sklad, tak balné dávam ako novú položku a kliknem na "náklady", tzv. rozpustenie vedľajších nákladov, kde si uvediem sumu a prepočítam podľa celkového počtu MJ tovaru.
sybila3
07.09.07,06:24
Od začiatku roka som zadávala faktúry a položky na sklad, ale nevytváralo mi príjemky na niektoré, na posledné ich mám vytvorené, kde je chyba? dík
sybila3
24.09.07,10:59
Vedel by mi niekto poradiť, prečo mi program nevytvára sklad.doklady, ked cez FP zadávam na sklad, dík.
Ľuba
25.09.07,08:28
Pred vytvorením prvého skladového dokladu v príslušnom roku sa nastavuje, či sa majú vytvárať skladové doklady (t.j. príjemky a výdajky z faktúr). Neskôr to už nie je možné zmeniť, len v ďalšom roku.
sybila3
25.09.07,09:48
No už mi to funguje, ale musím si ostatné faktúry pohádzať na sklad. Ešte by som sa chcela opýtať, ked mám na fa napr. dopravu, dám položky na sklad a neviem či do položiek mám napísať doprava a potom stlačiť náklady alebo tú položku tam vôbec nevypisovať a dať len náklady, lebo potom mi nesedí celk.cena faktúry, díky.
Ľubi mohla by si mi poradiť aj v ostatných témach, ďakujem moc.