zuzana29
27.02.07,09:02
Dobrý deň,
chcem si objednať SW ALFA MAXI, vedel by mi niekto povedať, či je tento program dobrý? účtujem v JÚ, sklad nemáme
ďakujem
ekopo
27.02.07,09:55
Najskôr si ho vyskúšaj Ty. Alfisti Ti povedia že je výborný, Pohodisti Ti povedia že Pohoda je výborná, MRP-šisti Ti povedia že MRP je výborné, atď.......vyskúšaj v bezplatnej verzii.
Zita5
27.02.07,10:04
Práve som chcela napísať , že je výborný .;) Ale to fakt záleží od rozhodnutia a vyskúšania demoverzie akéhokoľvek účtovného programu .
Manual
27.02.07,10:14
Práve som chcela napísať , že je výborný .;) Ale to fakt záleží od rozhodnutia a vyskúšania demoverzie akéhokoľvek účtovného programu .
Aj ja som chcel, ale aby si niekto nemyslel že máme z toho províziu:D
pavels
27.02.07,11:06
Najskôr si ho vyskúšaj Ty. Alfisti Ti povedia že je výborný, Pohodisti Ti povedia že Pohoda je výborná, MRP-šisti Ti povedia že MRP je výborné, atď.......vyskúšaj v bezplatnej verzii.

Také doporučuji vyzkoušet, ale chci i trošku poradit.

Účetní programy na SK trhu jsem testoval a recenzoval pro svého zákazníka (jsem IT vývojář a poradce). Můj závěr byl, že Porada a Money S3 jsou založené na podobné filosofii, docela přehledné, umožňují přepínání úloh, jsou intuitivně ovladatelné. Tyto dva programy jako by trošku účetnictví dělaly/řídily a my je využíváme.

Alfa patří do jiné skupiny, bude méně vyhovovat těm, kteří chtějí, aby mnohé rozhodl program sám a nedovolil nestandardní operace a více bude vyhovovat těm, kteří naopak chtějí převzít nad tím co dělají plnou navládu, chtějí prostě s program udělat všechny své operace bezezbytku a bez omezení, chtějí kvalitní papírově výstupy. Jsem ten druhý typ, takže chválím Alfu.
zuzana29
28.02.07,06:35
díky moc za rady skúšala som demo alfy a money S3 ale alfa sa mi zdá byť jednoduchšia tak asi vezmem tú :-))
sway
28.02.07,06:40
díky moc za rady skúšala som demo alfy a money S3 ale alfa sa mi zdá byť jednoduchšia tak asi vezmem tú :-))
len vezmi neobanuješ a tu ti pomôžeme ;):):)
zuzana29
28.02.07,06:46
to viem, veď tu stále niečo otravujem a vždy mi tu dobre poradia
wictor576
28.02.07,08:26
Môžeš ešte vyskúšať program TRIUMF.NEXT zo stránky www.triumf.sk

S pozdravom