mackova
27.02.07,11:39
Ahojte, chcem sa spýtať ak mií napísali, že so mnou ukončujú nájomný vzťah s 3-mesačnou výpovednou lehotou, dnes som obdržala toto rozhodnutie. Môžem ukončiť hneď, vysťahujem sa už dnes a skončím.
Môžem to takto spraviť? Alebo musím btam byť ešte 3 mesiace a platiť?

Mám 1 zamestnanca, môžem mu dať výpoveď z or. dôvodov, že ruším prevádzku obchod a do druhého obchodu ju nemôžem dať, lebo tam predávam ja. Môžem to takto spraviť?
betka
27.02.07,11:23
Máte to v zmluve, že je 3 mes. výp. lehota, a určite prenajímateľ bude chcieť PP za prenájom, aj keď ste už tam nie. Budete platiť za tie tri mesiace, nato slúži tá výpovedná lehota, aby ste včas upozornili prenajímateľa s ukončením prenájmu, a on si za ten čas môže hľadať iných nájomcov.
Výpovedná lehota sa píše z dôvodu zabezpečenia sa prenajímateľa, hockto môže povedať, teraz odchádzam, balím sa, a od zajtra neplatím nájom.
mysimis
27.02.07,11:26
Ahojte, chcem sa spýtať ak mií napísali, že so mnou ukončujú nájomný vzťah s 3-mesačnou výpovednou lehotou, dnes som obdržala toto rozhodnutie. Môžem ukončiť hneď, vysťahujem sa už dnes a skončím.
Môžem to takto spraviť? Alebo musím btam byť ešte 3 mesiace a platiť?

Mám 1 zamestnanca, môžem mu dať výpoveď z or. dôvodov, že ruším prevádzku obchod a do druhého obchodu ju nemôžem dať, lebo tam predávam ja. Môžem to takto spraviť?

V prípade, že máte dohodnutú 3 mesačnú výpovednú lehotu, tá začne plynúť od 1. nasledujúceho mesiaca, čo znamená že marec, apríl, máj ešte tam musíte byť a platiť nájomné. V prípade, že chcete ukončiť nájomnú zmluvu skôr muí byť podpísaná dohoda o ukončení nájmu oboma stranami.
Čo sa týka zamestnanca, môžete mu dať normálnu výpoveď s 2 mesačnou výpovednou lehotou príp. dohodou a v tom prípade mu nemusíte platiť odstupné.
Marína
27.02.07,12:15
Dovolím si doplniť Mišku. Ak zamestnanec súhlasí so skončením prac. pomeru pred začiatkom plynutia výpovednej doby...viď:
ZP_§76
(2) Zamestnancovi pri skončení pracovného pomeru patrí odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak súhlasí so skončením pracovného pomeru pred začatím plynutia výpovednej doby z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) až c); zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu. Ak zamestnanec požiada o skončenie pracovného pomeru, je zamestnávateľ povinný tejto žiadosti vyhovieť.
džino
27.02.07,18:47
Ak bola zmluva o nájme NP uzavretá podľa zákona 116/1999, tak tam moc šancí nemáš skôr skončiť platiť nájom či tam budeš, alebo nebudeš, ale ak môžem poradiť a chceš odísť skôr a tým aj prestať platiť skús sa s prenajímateľom dohodnúť najskôr osobne, potom ak súhlasí tak - písomne !!!
text: Dohoda o skončení nájmu.
Prenajímateľ a Nájomca sa dohodli na skončení nájmu ku dňu ............., bez nároku na plnenia, ktoré vyplývajú zo zmluvy o najme č.........a zákona 116/1999 o najme a podnájme NP
podpis : NA - PR

zamestnanec - súhlasím s Marína.