nina100
27.02.07,15:42
Dobrý deň,
viem, že o tejto téme tu už bolo straaaasne vela popísané, aj som hľadala, ale konktrétne na moju otázku som odpoveď nenašla.
Môže mať konateľ/zamestnanec na skrátený prac. úvazok nárok na preplatenie cestovných náhrad? Cestu vykonal požičaným automobilom, na ktoré má zmluvu o výpožičke. Za toto auto nie je platená daň z MV.
čítala som v jednom príspevku, že keď ide o konateľa mal by mať zaplatenú daň z MV. Tak si to chcem ujasniť a dúfam, že mi niekto odpovie.
Velmi pekne dakujem.:)
nina100
27.02.07,15:12
tak našla som si jeden príspevok, kde je napísané, že konateľ má nárok na vyplatenie cestovných náhrad - ale musí byť aj zároveň zamestnancom? je to takto správne???
liba2
27.02.07,15:23
tak našla som si jeden príspevok, kde je napísané, že konateľ má nárok na vyplatenie cestovných náhrad - ale musí byť aj zároveň zamestnancom? je to takto správne???
Konateľ sa berie ako zamestnanec aj v tom prípade, keď nemá uzatvorenú zmluvu o výkone konateľstva alebo pracovnú zmluvu na iný druh práce.
liba2
27.02.07,15:26
Dobrý deň,
viem, že o tejto téme tu už bolo straaaasne vela popísané, aj som hľadala, ale konktrétne na moju otázku som odpoveď nenašla.
Môže mať konateľ/zamestnanec na skrátený prac. úvazok nárok na preplatenie cestovných náhrad?
Keď bol vyslaný na pracovnú cestu má nárok na cestovné náhrady bez ohľadu na to či má pracovnú zmluvu na plný alebo skrátený úväzok.
Cestu vykonal požičaným automobilom, na ktoré má zmluvu o výpožičke.
Môže si účtovať náhradu za prejazdené km, ale základnú náhradu 6,20 Sk nie - nemá vlastné vozidlo.
Za toto auto nie je platená daň z MV.
čítala som v jednom príspevku, že keď ide o konateľa mal by mať zaplatenú daň z MV. Tak si to chcem ujasniť a dúfam, že mi niekto odpovie.
Velmi pekne dakujem.:)
pozri modrý text