zdenkapet
28.02.07,11:57
ahojte, vybrala som si stavebnu firmu, kt. nie je z BA a bude mi rekonstruovat byt v BA. maju svoj vlastny kontajner (zaberie cca 15 m2), kt. potrebuju niekde pri panelaku postavit. viete mi poradit na koho sa mam obratit, kde mozem ten kontajner zlozit? verim, ze ho cez noc naplnia aj dalsi susedia )), ale s tym nic nespravim. potrebovala by som ho tam nechat cca 3 - 4 dni. mam to riesit nejakou ziadostou o zabratie verejneho priestranstva alebo ako?
velmi pekne dakujem za pomoc
willma
28.02.07,21:12
Keď môžem doporučiť, tak kontajner nech pristavia až po ukončení búracích prác, stavebný šit by sa dočasne mohol poukladať ku domu tak aby nezavadzal. Potm by sa naraz presunul do kontajnera a bol by kľud. Susedia by nemali možnosť zneužiť to čo platíte.
5-ko
28.02.07,23:30
Co sa tyka umiestnenia, zisti si na spolocenstve vlastnikov bytov ci je vo vlastnicve aj pozemok okolo domu, ak ano skus si vybavit ich suhlas /ako oznamenie/. Ak pozemok patri mestu, skus detto ako pri spolocenstve alebo budes musiet uzavret zmluvu o prenajme daneho verejneho priestoru. Takto to robia firmy ktore nam robia nadstavby alebo rekonstrukcie.
Suhlasim ze je dobre najskor vsetko vyburat a navrecovat a potom behom pol dna vsetko nanosit do kontajnera, vide ta to najlacnejsie.