denka287
28.02.07,11:59
potrebujem surne tento plan na maturu.......... boze pomozte mi prosim :---
denka287
02.03.07,18:00
Prosim vas nemoze mi niekto pomoct s podnikatelskym planom????
Zita5
02.03.07,18:09
Prosim vas nemoze mi niekto pomoct s podnikatelskym planom????

Hore vľavo nad lištou je okienko ....do tohto okienka si vpíš Podnikateľský plán a klikni ...hľadaj . Zobrazia sa Ti všetky témy a tam kde bude vidieť spinku , v tej téme je priložený podnikateľský plán.

Vyskúšaj .....
Katka19
02.03.07,18:29
Ak potrebuješ niečo konkretne poradiť kludne sa opytaj rada ti pomožem,pracujem v oblasti hotelierstva...
denka287
03.03.07,09:08
mam spracovať na praktickú maturu podnikateľský plán garni hotela**- to budem podávať vlastne len raňajky, mám zadanú kapacitu 20/2, 5/1, mám navrhnúť doplnkové služby a vyťaženosť, vypracovať segmentáciu zákazníkov,marketingový plán, potrebu a kvalifikáciu pracovníkov, navrhnúť organizačnú štruktúru a spracovať ekonomické kondície/príjmy a výdavky/prosím poraď mi
Katka19
05.03.07,14:04
dobre ale este jedna vec ty potrebuješ čiste podnikatelský plán na stravovanie alebo aj hotel,lebo podla toho čo si mi napísala tak potrebuješ čisto len stravovanie,ale podla mna ak maš zadane hodnoty kapacity potrebuješ hodnotiť kapacitu ubytovania...pozri si všetky prispevky ktore sa tykaju podnikateľskych planov, poradaci tam naznačili niektore internetové stranky,preštuduj si ich a potom mi konkretne napíš čo presne potrebuješ,lebo podnikatelsky plan sa robí na hotel všeobecne ,ale ak maš presne zadane hodnoty, tak potrebuješ aj uviesť konkretny príklad,a to musíš postupovať najprv všeobecne a potom s konkretnymi hodnotami....pomožem ti aj s kvalifikaciou pracovnikov aj s ostatnym pa
trolkoo
06.04.07,08:14
Prosim vas nemoze mi niekto pomoct s podnikatelskym planom????

Ahoj čoho sa týka tvj podnikateslý plán?Bo ja ho tieť potrebujem akm ôžeš tak mi aj ty pomôž pa
denka287
05.05.07,03:53
Nevie mi niekto vysvetlit preco sme mali v podnikateľskom pláne rátať obchodnú maržu z tržieb za stravovanie???