mariana1980
28.02.07,19:43
Ahojte

rada by som Vás poprosila o radu. Mám gynekologičku mimo Bratislavy. Momentálne som sa natrvalo presťahovala do BA a keďže čakáme s manželom bábätko :-), potrebujem poradiť gynekológa v Bratislave, predsa len moja je veľmi ďaleko...

Prosím poraďte - može byť aj cez SS.

Ďakujem.

Mariana
lenkak
28.02.07,20:09
lavi
11.03.07,21:08
pocula som vela pozitivneho na Dr. Taborskeho v P. Biskupiciach, Dr. Orosa, Dr. Kleina - pri starom rozhlase a DR. Kajabu v K. Vsi. Info a kontaky najdes aj na zzz.sk
monr
12.03.07,17:57
Ja som bola velmi spokojna s Dr. Janekom ml.
info o nom su na www.drjanek.sk
willma
12.03.07,19:28
pocula som vela pozitivneho na Dr. Taborskeho v P. Biskupiciach, Dr. Orosa, Dr. Kleina - pri starom rozhlase a DR. Kajabu v K. Vsi. Info a kontaky najdes aj na zzz.sk S Dr. Táborským mám aj ja pozitívnu skúsenosť, chlap jak medveď ,ale pritom veľmi ľudský a odborník tiež.
lavi
12.04.07,06:38
u DR. Janeka je priemerna cena za vysetrenie, ako mi napisal 1 000 sk (neplati sa paulne na rok). Ale co pisali niekotre kocky na babatko.sk, platili tak 200-300sk, pocas gravidity trocha viac, lebo je tam aj poradna. Ale vraj to stoji za to:o
niki12
01.09.09,17:47
Ahojte,tento rok začínam štúdium V Ba.Potrebovala by som odporúčanie na niektorého gynekológa v tomto meste.Chcela by som skúsiť iného lekára,pretože ten môj súčasný si nevie už dva roky dať rady s mojimi problémami,veľmi ma to trápi...za rady ďakujem :)
pasuliatko
01.09.09,23:01
Ahojte,tento rok začínam štúdium V Ba.Potrebovala by som odporúčanie na niektorého gynekológa v tomto meste.Chcela by som skúsiť iného lekára,pretože ten môj súčasný si nevie už dva roky dať rady s mojimi problémami,veľmi ma to trápi...za rady ďakujem :)

v ktorej časti BA? ja chodím už dlhé roky k MUDr. E. Borsíkovej a ona je na kramároch ale v poliklinickej časti pre deti. Je to normálna doktorka a veľmi citlivá.
Jana2004
02.09.09,05:03
MUDr. Lázárová-Chabadová - je veľmi príjemná a citlivá. http://www.gyn-zena.sk/
silviaz
02.09.09,07:52
Skus gynekologicku kliniku v poliklinike Ruzinov. Teda je pravda ze je sukromna takze nie lacna ale su tam dobry odbornici a hlavne co mne vyhovovalo ked som tam chodila ze je vsetko po ruke, odbery okamzite ultrazvuk okamzite na nic nemusis cakat sice si doplatis ale dostanes termin ako tebe vyhovuje.
Ja som tam chodila rok a bola som velmi spokojna teraz mam noveho lekara Dr. Paldia ale neviem ci on este prijma novych pacientov.
Marynkaa
17.10.10,20:40
Dobry den,
neviete mi niekto poradit nejakeho dobreho gynekologa v BA (najlepsie s dobrou dostupnostou z Race)? Mavam caste problemy a toho mojho som nutena kvoli vzdialenosti vymenit...
Prosim Vas, ak o niekom viete napiste. Dakujem
pasuliatko
17.01.11,10:25
Ahojte chcela by som sa opýtať viete mi poradiť dobrého gynekológa gynekologičku v Ružinove? Kde si môžem zaplatiť termín a predne v tedy ma aj zoberie? Ďakuejm
mamka Danka
19.01.11,07:20
Ahojte chcela by som sa opýtať viete mi poradiť dobrého gynekológa gynekologičku v Ružinove? Kde si môžem zaplatiť termín a predne v tedy ma aj zoberie? Ďakuejm
Na Americkom nám. vo dvore, má ambulanciu súkromník, ktorého si chvália a navyše si chodí aj pacientky odrodiť do Ružinovskej nemocnici.
mamka Danka
19.01.11,07:26
Ja by som volila lekára v tej nemocnici, kam máš naplánované rodiť. Zajedno to tam lepšie za ten čas spoznáš a absolvuješ aj predpôrodnú prípravu (cvičenia) a aj lekár ťa už pozná a v prípade komplikácii vie lepšie reagovať, ako keď príde odrodiť úplne neznáma žena, ktorú prvý krát vidí. O Ružinovskej pôrodnici som nepočula nič dobré. Na Kramároch robia aj 3D fotky plodu. Každému vyhovuje niečo iné.
camilla1982
23.01.11,08:52
Ahojte, mate niekto skusenosti s gynekologmi z Prosanusu? Vaclavova, Gavornikova, Durechova alebo Gazo? O Durinovej su na internete same chvaly, ale podla niektorych prispevkov uz neberie pacientov, musim preverit.
lindusaaa
24.01.11,06:45
Ahojte, mate niekto skusenosti s gynekologmi z Prosanusu? Vaclavova, Gavornikova, Durechova alebo Gazo? O Durinovej su na internete same chvaly, ale podla niektorych prispevkov uz neberie pacientov, musim preverit.

Aj mna by zaujimali osobne skusenosti s niektorym z tychto gynekologov. Ak by si sa dostala k informaciam skor mohla by si ich posunut? Dakujem.
camilla1982
24.01.11,07:36
Aj mna by zaujimali osobne skusenosti s niektorym z tychto gynekologov. Ak by si sa dostala k informaciam skor mohla by si ich posunut? Dakujem.

Prvykrat tu reagujem na prispevok, tak sorry, ak som nieco pokaslala :)

Vcera som este googlila a polozila som otazku na viacerych strankach. Tak na Durinovu len dalsie chvaly, Durechova je vraj OK a Vaclavova moze byt. Gazo je odbornik a taky srandista, ze nestresuje velmi...aj ked jedna zena sa stazovala, ze jej nezbadal myomy alebo nieco take. Druha vsak zasa tvrdila, ze jej ich nasiel, hoci ich jej predchadzajuca lekarka nevidela. Na Gavornikovu som nasla len jeden negativny prispevok, takze nemozem podla toho vobec ohodnotit. Uvidime...
Inge10
24.01.11,08:25
Ahojte,
mam osobnu skusenost s MUDr. Gazom, MUDr. Gavornikovou a momentalne som u MUDr. Durinovej. V tomto poradi som aj k nim chodila.
Gazo je prijemny lekar, len je kamarat s mojim priatelom (a uz aj moj) tak preto prestup ku Gavornikovej... Ta mi velmi pomohla pred 4 rokmi za co som jej vdacna, len ked sa stala riaditelkou Prosanusu a 3krat ju na vysetreniach zastupovala Durinova, dala som si kartu k nej. A tu mozem povedat, ze pristup je perfektny, som rada, ze v tom case este brala pacientov :-) je naozaj prijemna a momentalne riesim zasa zdr.problem, vo stvrtok idem do nemocnice na zakrok, tak uvidim ako to dopadne. Viem, ze ku koncu r.2010 nebrala nove pacientky :-(
jelalim
24.01.11,08:30
Gazo je prijemny lekar...

To sa nedá poprieť, Gažo je príjemný a je aj odborník. Ale až veľmi má rád peniaze.
camilla1982
16.04.11,07:50
Ahojte, na zaklade odporucania od kolegyne som sa nakoniec vybrala k doktorke Vaclavovej v Procare a som velmi spokojna. Mala ludsky pristup, cely cas bola mila, vysvetlila, co bolo potrebne - skvela doktorka.