stefanf
01.03.07,07:23
Ako firma sme mali uzavretu dodavatelsku zmluvu na neurčito. Teraz bola zrušena zo strany objednavatela s mesačnou vypovedou. Tak to je aj v zmluve. mame tam však zamestnancov na dobu neurčitu aj určitu ako postupovať s výpovedou pre zamestnancov, aky paragraf na vpoved použit. Nie sme si istý ale pravdepodobne tam zamestnanci ostavaju dalej pracovat na dohodu. Nam zmluva konči koncom marca. Vdaka za odpoved.
stefanf
01.03.07,11:04
Prosim Vas poradte mi.:mee:
Danila
01.03.07,11:31
Prosim Vas poradte mi.:mee:Skús presnejšie zadefinovať údaje. Pracovný pomer a v rámci neho pracovné zaradenie zamestnancov je závislé od zmluvy, ktorú Vám objednávateľ vypovedal?
stefanf
01.03.07,11:36
Mame zmluvu na sluzbu .Sluzbu vykonavaju nase pracovnicky a kedze teraz objednavatel nam dal vypoved.Tak nase pracovnicky tam nemaju co robit.My im nevieme poskytnut inu pracu.
Danila
01.03.07,11:53
Mame zmluvu na sluzbu .Sluzbu vykonavaju nase pracovnicky a kedze teraz objednavatel nam dal vypoved.Tak nase pracovnicky tam nemaju co robit.My im nevieme poskytnut inu pracu.V tom prípade sú tieto zamestnankyne nadbytočné a výpovedný dôvod je podľa § 63 ods. 1. Ale v čase, keď im budete dávať výpoveď, musí byť o tejto organizačnej zmene na strane zamestnávateľa písomne rozhodnuté.
stefanf
01.03.07,11:59
Takze §63 ods.1 pis.b?Nerozumiem,Pisomne rozhodnuzie nasho objednavatela?
stefanf
01.03.07,12:05
A nemoze byt vypoved podla §63 ods.2pism. a ?
Danila
01.03.07,12:08
Takze §63 ods.1 pis.b?Nerozumiem,Pisomne rozhodnuzie nasho objednavatela?Písomné rozhodnutie o tom, že u teba došlo k takým a takým .... organizačným zmenám, v dôsledku zrušenia zmluvy objednávateľom. Na základe uvedených skutočností nemá organizácia možnosť zamestnávať svojich zamestnancov. Musíš predsa presne identifikovať dôvod pre naplnenie uvedeného paragrafu. A pozor na odstupné.
stefanf
01.03.07,12:11
Ved prave nie sme si isti ci ich prevezme ,zatial objednavatel ,kym vyhlasi verejnu sutaz.Preto som myslela na ten 2.osdek.Tam netreba odstupne,ked som tomu spravne porozumela.
Danila
01.03.07,12:39
Podľa môjho názoru za danej situácie ide o výpovedný dôvod, ktorý som napísala. Možno sa k tomu vyjadria aj právnici.
stefanf
01.03.07,12:47
Rozumiem.Tak teraz im musim dat najprv pisomne rozhodnutie s dovodom a potom vypoved?Mame ju do konca marca,tak dame aj zamestnancom.Treba tu vypoved dat cim skor,vsak?Inac zamestnanci o tom uz vedia.
stefanf
02.03.07,07:25
Prosim Vas mozete mi este poradit?
stefanf
02.03.07,07:45
Takze dam im vypoved podla §63 ods.1,pism.b.To znamena narok na odstupne.Ked ich ale prevezme niekto iny tak odstupne im nepatri.To im dam vediet az ked si budu narokovat na odstupne?
stefanf
02.03.07,08:45
Alebo mam to hned dopisat k vypovedy?Poradte i prosim.
stefanf
02.03.07,10:25
To fakt sa tu nikto nenajde kto by nam poradil?Je to pre nas dolezite,cas nam bezi a raz uz sme sa skoro popalili ale vtedy ste boli ochotny nam poradit.