Pohar
01.03.07,07:44
Dobry den. som zaciatocnik! Citam vase super odpovede a som na dne.....:mee: kde ste cerpali tolke vedomosti? vsetci sa viete zorientovat hned v probleme, mne to trva kym si poradim....... kde ste sa to vsetko naucili? poradte nejaku literaturu? chcem mat tolko vedomosti co vy! :)
AHA
01.03.07,06:48
roky praxe, školení a študovania literatúry, tiež keď som prvý krát čítala
zákon o dani z príjmu bola som hotová
Zdeni
01.03.07,06:49
Tým začiatočníkom bol raz každý, a čo sa týka literatúry, no najlepšou literatúrou je pre mňa Porada.sk a Drak.porada.sk , ............ostatné som odhlásila.;) - môj názor.
vikinka
01.03.07,06:50
Literatúry je na trhu dosť,napr.Poradca,DÚPP,1000 riešení,atď. a hlavne prax,konzultácie, a v tejto oblasti sa stále učíš a na koniec aj tak zistíš že ešte veľa nevieš!:D
evina
01.03.07,06:51
Dobry den. som zaciatocnik! Citam vase super odpovede a som na dne.....:mee: kde ste cerpali tolke vedomosti? vsetci sa viete zorientovat hned v probleme, mne to trva kym si poradim....... kde ste sa to vsetko naucili? poradte nejaku literaturu? chcem mat tolko vedomosti co vy! :)
Nevieme sa hneď zorientovať vo všetkom ...neupadaj:). Ja som napríklad celý deň včera riešila jeden leassing, čo sa mi teraz zdá po vyriešení problém na pol hodiny, ale včera veru bol na celý deň:)

Čítaj POradu, Draka, zákony, Metodické pokyny, Postupy atď. atď. a postupne to príde :)...
Johanka
01.03.07,07:01
... začínala som s účtovníctvom v čase, keď o cenovo prístupnom SW na účtovníctvo nebolo ani vidu ani slychu . Peňažný denník som pekne vypisovala a keď som sa pomýlila, tak som ho prepisovala, lebo by som sa hanbila dať klientovi nejaký poprečiarkovaný produkt. Odbornú literatúru nemal kto vydávať, internet bol v SR v rovine sci-fi.
Predstav si, že by si začínala za takýchto podmienok - teda radšej si to ani nepredstavuj, lebo by Ťa to vyplašilo :) .Využívaj vymoženosti vedy a techniky a obrň sa veľmi veľkou dávkou trpezlivosti - pri čítaní zákonov a iných súvisiacich opatrení, usmernení .... budeš ju potrebovať. A keď Ti bude z toho všetkého smutno, nájdi si na Porade nejakú veselú tému, niekedy nám tu celkom fajn šibe :D .
Melnick
01.03.07,07:17
... začínala som s účtovníctvom v čase, keď o cenovo prístupnom SW na účtovníctvo nebolo ani vidu ani slychu . Peňažný denník som pekne vypisovala a keď som sa pomýlila, tak som ho prepisovala, lebo by som sa hanbila dať klientovi nejaký poprečiarkovaný produkt. Odbornú literatúru nemal kto vydávať, internet bol v SR v rovine sci-fi.
Predstav si, že by si začínala za takýchto podmienok - teda radšej si to ani nepredstavuj, lebo by Ťa to vyplašilo :) .Využívaj vymoženosti vedy a techniky a obrň sa veľmi veľkou dávkou trpezlivosti - pri čítaní zákonov a iných súvisiacich opatrení, usmernení .... budeš ju potrebovať. A keď Ti bude z toho všetkého smutno, nájdi si na Porade nejakú veselú tému, niekedy nám tu celkom fajn šibe :D .

Dosť často.:D :D :D
betka
01.03.07,07:38
Keby šibe, niekedy rovno psychiatria, .....
Jana 55
01.03.07,09:26
Najlepšia je porada.sk.Nájdeš tu nielen odpovede na otázky, ale čo je hlavne ľudský prístup a ochotu super ľudí.(čo dnes už tak ľahko nenájdeš).