JDM
01.03.07,08:09
Nepomohol by mi niekto s vytvorením dokladu/dohody/, ktorý by som potrebovala doložiť do účtovníctva z nasledovného dôvodu:
---na firmu sú uvelené exekúcie a z dôvodu jej fungovania sa konateľ rozhodol, aby odberatelia poukazovali úhrady na jeho súkr. účet.
Ďakujem za pomoc.
Danila
01.03.07,07:16
Nepomohol by mi niekto s vytvorením dokladu/dohody/, ktorý by som potrebovala doložiť do účtovníctva z nasledovného dôvodu:
---na firmu sú uvelené exekúcie a z dôvodu jej fungovania sa konateľ rozhodol, aby odberatelia poukazovali úhrady na jeho súkr. účet.
Ďakujem za pomoc.A čo takto Etiketa Porady? Aby spoločnosť fungovala, musí pán konateľ prijať iné opatrenie. Najmä, aby z tých úhrad splatil dlhy.
JDM
01.03.07,07:41
Etiketa pána konateľa je vcelku ...., ale nemyslela som si, že odsúdite účtovníka, ktorý chce mať veci na poriadku. Veď ak...tak nech si potom pán konateľ žehlí...Ja fungujem len ako účtovník. Spovedať sa bude niekde inde...
Danila
01.03.07,07:50
:eek:
Etiketa pána konateľa je vcelku ...., ale nemyslela som si, že odsúdite účtovníka, ktorý chce mať veci na poriadku. Veď ak...tak nech si potom pán konateľ žehlí...Ja fungujem len ako účtovník. Spovedať sa bude niekde inde...:eek: . V najmenšom ma nenapadlo odsúdiť účtovníka. Účtovníkov s podobnými problémami a konateľmi je na Porade viac, ako dosť. A sme tu teda preto, aby sme sa vzájomne podporili. Ale na Tvoj dotaz som inak zareagovať nemohla.
liba2
01.03.07,08:00
Nepomohol by mi niekto s vytvorením dokladu/dohody/, ktorý by som potrebovala doložiť do účtovníctva z nasledovného dôvodu:
---na firmu sú uvelené exekúcie a z dôvodu jej fungovania sa konateľ rozhodol, aby odberatelia poukazovali úhrady na jeho súkr. účet.
Ďakujem za pomoc.Nerobila by som žiadnu dohodu. Konateľ vyberie peniaze zo svojho účtu a nakúpi čo treba. V pokladni bude príjem od konateľa a výdaj za nákupy.
No možno si to jednoducho predstavujem :--- - s exekútormi nemám skúsenosti.