susana28
01.03.07,10:19
Dobrý deň,

v roku 2005 som používala účtovný softwér POHODA - JÚ,PÚ. V roku 2006 som na tomto účt.sof. nepracovala bola som mimo SR. V priebehu roka mi prišli 3 update versie. A teraz by som ich potrebovala nainštalovať. Avšak CD sa mi automaticky neotvorí. A neviem vybrať z obsahu CD, ktorá položka zodpovedá spusteniu inštalácie update. Ak s tým máte niekto skúsenosti prosím poradte. Vopred ďakujem
susana28
01.03.07,09:30
Prosím, vari nikto z vás neinštaluje updaty cez cd? Vážne to potrebujem vedieť. Keď otvorím obsah CD, mám tam aj adresár POHODa, a v ňom pohoda.exe, ale pri spustení inštalácie mi vypíše že: začína sa inštalácia POHODY na Váš počítač. Nie som si však istá či nejde o nejakú demo verziu, keďže tam chýba označenie update verzie, alebo napr. release 8205. Pomôžte mi.
jees3254
01.03.07,12:31
Ak sa jedna o cd vydane v ramci SERVISU, aktualizaciu spustis tak, ako si pisala, cize v adresari pohoda "pohoda.exe". Instalacia bude od teba vyzadovat aj novy kod, ktory mas pribaleny pri cd.
Monika C.
01.03.07,16:14
A poslednú nemáš 8500 stačí nainštalovať len tú poslednú ale pravdaže budeš ku tomu potrebovať tvoj kód.
susana28
01.03.07,16:40
jees3254,
veľmi pekne ďakujem za radu. A už som to aj všetko nainštalovala a dopadlo to dobre. Len teraz rozmýšľam nad tým, že potrebujem nahodiť účtovníctvo roku 2006 jednej SZČO, podotýkam že ide o JÚ. Dúfam že nevadí, keď som si spustila všetky updaty teda že to nebude mať vplyv na účtovanie. A ešte táto szčo nemá žiadnych zamestnancov, takže prípadne zmeny ZP a SP by mi nemali robiť problémy. Čo myslíš? (či skôr čo myslíte?)
jees3254
02.03.07,05:33
jees3254,
Dúfam že nevadí, keď som si spustila všetky updaty teda že to nebude mať vplyv na účtovanie. A ešte táto szčo nemá žiadnych zamestnancov, takže prípadne zmeny ZP a SP by mi nemali robiť problémy. Čo myslíš? (či skôr čo myslíte?)

nevadí že si ich nainštalovala všetky, stačilo síce posledné cd, ale bude to v poriadku, nemaj obavy
susana28
02.03.07,07:13
jees3254,
veľmi pekne ďakujem.