hlucia
01.03.07,21:21
Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem
tinaM
01.03.07,20:24
Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem
Akú verziu máš?
hlucia
01.03.07,20:26
je to verzia 13.12
tinaM
01.03.07,20:31
je to verzia 13.12
No to je najnovšia verzia.
Ja s ňou nemám problémy. Vytlačila som toho už dosť.
tinaM
01.03.07,20:33
No to je najnovšia verzia.
Ja s ňou nemám problémy. Vytlačila som toho už dosť.
Tlačím ich v PDF.
hlucia
01.03.07,20:59
Tak to vyskúšam
JuKaS
01.03.07,21:38
V základných údajoch firmy musí byť IČO napísané spolu, bez medzier, potom aj do výkazov tlačí správne
kira
02.03.07,06:11
Prosím Vás neviem nájsť príspevok ako dostať sumy do výkazov za predchádzajúce obdobie v OMEGE. Poradíte mi? Ďakujem
katuska3
02.03.07,06:14
neviem ci mas na mysli vykaz ziskov a strat alebo suvahu alebo aky vykaz myslis?konkretne napis prosimta:(
kira
02.03.07,06:17
OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)
Martin Mocko
02.03.07,06:18
Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem

Mne to min. rok robilo problémy pri tlači výkazov preto, lebo som mal anglickú verziu adobe readeru. Stiahni si z tohoto linku CZ verziu a mohlo by to fungovat. Ak nie. Chyba je niekde inde.

http://tahaj.sme.sk/software/164
sway
02.03.07,06:20
OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)
už vidím že nie, musíš si ich nahodiť - počiatočné stavy na účtoch si nahadzovala cez ID? ak ano vtedy sa ti neprenesú do výkazov - treba ho vymazať a potom, to musíš spraviť v jednotlivých účtoch v KAE si otvor účet ktorý potrebuješ nahodiť a choď do výberu účtu, tu si daj OPRAV a choď na zostatky a nahoď si ich cez PRIDAJ - zadaj si tam otvorenie a nahodíš si zostatky - pozor vyplňuj si obe kolonky aj Suma CM aj suma TM. - no skús....
katuska3
02.03.07,06:22
kira ty chces spravit vykaz ziskov a strat a suvahu za min.rok ? ved ked mas spravenu uzavierku a zavierku a oznacis si pri tlaci za ake obdobie musi ti to tlacit,nie?:eek:
kira
02.03.07,06:24
OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)

Nerozumieme si, ja potrebujem PS z r. 2006 nahrať do OMEGY aby mi vytlačilo komplet výkazy. Predtým bolo robené účto v inom programe.
kira
02.03.07,06:27
už vidím že nie, musíš si ich nahodiť - počiatočné stavy na účtoch si nahadzovala cez ID? ak ano vtedy sa ti neprenesú do výkazov - treba ho vymazať a potom, to musíš spraviť v jednotlivých účtoch v KAE si otvor účet ktorý potrebuješ nahodiť a choď do výberu účtu, tu si daj OPRAV a choď na zostatky a nahoď si ich cez PRIDAJ - zadaj si tam otvorenie a nahodíš si zostatky - pozor vyplňuj si obe kolonky aj Suma CM aj suma TM. - no skús....


To je ono!!!! Idem skúsiť- ďakujem
katuska3
02.03.07,06:28
no tak toto som este nerobila veru:D
LubenaK
02.03.07,12:41
Ak chceš, aby Ti na výkazy Súvaha a Výkaz ziskov a strát písalo aj minulé účtovn obdobie, tak to si nahodíš cez Číselníky - Súvaha - rozklikáš sa na jednotlivé riadky súvahy a cez Oprav do neho vstúpiš. Tam do kolónky Minulé účtovné obdobie napíšeš sumu podľa predvahy za minulý rok nezaokrúhlenú a do kolónky Minulé obdobie v tisícoch zaokrúhlenú. To isté urobíč v Číselnku - Výkaz ztiskov a strát. Na budúci rok to už nebudeš musieť robiť, lebo ak urobíš prechod do nového roku, program Ti už automaticky potiahne PS aj do týchto výkazov
ajacik
03.03.08,08:36
ja mám tiež problém s výkazmi. v roku 2006 som mala v súvahe r. 014 (pozemky) 52. Tento rok mi ale už sumu zaokrúhlil na 53.
Podotýkam, že účto za rok 2006 už bolo robené v omege. Ako opravím bežné účtovné obdobie?
Keby to nebolo aspoň pri pozemkoch........ alebo môže byť v súvahe v tomto roku uvedené BO 53, MO 53. A v súvahe v roku 2006 BO 52?


veľmi pekne dakujem.