Dubinka
01.03.07,21:31
mohol by mi prosím niekto poradiť ako mám vypracoať haccp ale aj pre výrobu, nie len pre predaj? potrebujem to k výrobni cukrárne.dik
lenkak
01.03.07,20:32
pozri a čerpaj hlavne:
http://www.svssr.sk/sk/legislativa/kodex/kodex.asp
potranovinový kódex
Melnick
01.03.07,20:33
mohol by mi prosím niekto poradiť ako mám vypracoať haccp ale aj pre výrobu, nie len pre predaj? potrebujem to k výrobni cukrárne.dik
Daj si do vyhľadávania a nájdeš okrem dobrých rád,dokonca aj vypracované HCCP.
Ty nerada hľadáš ,však?
lenkak
01.03.07,20:34
k haccp pre výrobu potrebuješ popísať presný technologický postup ako budeš vyrábať resp čo budeš výrabať. Obávam sa, že budú od Teba požadovať presnú receptúru, aby sa presvedčili, že nikto z tvojich výrobkov neschytá napr. salmonelu.
lenkak
01.03.07,20:35
Daj si do vyhľadávania a nájdeš okrem dobrých rád,dokonca aj vypracované HCCP.
Ty nerada hľadáš ,však?

jaj, ja som jej ešte aj link pricapila v predch. téme, ale asi ani to nestačilo.
Melnick
01.03.07,20:38
Sledujem a preto tá poznámka k vyhľadávaniu.:cool:


Leni dnes odpovedáme v rovnakých témach v úplne rovnakom čase.:D
lenkak
01.03.07,20:42
Sledujem a preto tá poznámka k vyhľadávaniu.:cool:


Leni dnes odpovedáme v rovnakých témach v úplne rovnakom čase.:D

to je šikovnosť :D, sa nezdáš, :--- ako to robíš, že kopíruješ môj čas. Aj súhlasy, :D:);)
Melnick
01.03.07,20:51
Vzala som si Ťa na mušku. No dúfam,že sem nedoletí Muška,keď počuje svoje meno.:D :D :D
lenkak
01.03.07,20:51
všetko je možné.
Dubinka
01.03.07,20:53
DAKUJEM VAM, viete ja som nikdy nerobila s výrobou predtým tak preto mám toľko otázok, aj keď možno pre vás to je otrepané už, ale viete pre mňa sú všetky tieto veci a rady nové a hlavne ocenené.:)
lenkak
01.03.07,20:57
Nie je to otrepané, vždy sa menia zákony, vždy sú zmeny,
sleduj potrav. kódex, plň požiadavky hygieny a ja Ti budem gratulovať k úspešnej, ale bezpečnej výrobe. A čo sa týka potravinárskej výroby, v ktorej mám prax, tak buď rada, že veľa nevieš, lebo potom by bolo pre Teba ťahšie sa odholdať ísť touto cestou.
Melnick
01.03.07,21:05
DAKUJEM VAM, viete ja som nikdy nerobila s výrobou predtým tak preto mám toľko otázok, aj keď možno pre vás to je otrepané už, ale viete pre mňa sú všetky tieto veci a rady nové a hlavne ocenené.:)
Dubinka,veď preto Ti radím daj si do vyhľadávania slovíčko k téme ,ktorú chceš nájsť a dozvieš sa kopu vecí,ktoré budeš potrebovať pri svojej práci a teraz Ťa ani nenapadajú,aby si sa na ne opýtala.
Neber to,že pre nás je to otrepané. Keby tomu tak bolo,tak si Tvoj príspevok nikto ani nevšimne. Ale tu to tak nechodí, tu sa snažíme poradiť,pomôcť,nasmerovať atď.........
dadka1990
22.08.07,13:42
ahojte prosím Vás poradíte mi čo všetko potrebujem mať v haccp keď si chcem otvoriť pohostinstvo kde by sa podávali alko a nealko nápoje plus nejaké tie čipsy tyčinky dobožky.... za skorú odpoveď ďakujem
lenkak
22.08.07,16:12
pozri
http://www.porada.sk/t7104-obchod-s-potravinami-a-haccp.html
máš čo študovať, keď bude niečo nejasné, napíš.
Nergy
09.06.09,07:42
Ahojte,
čítala som vaše príspevky k HCCP a som o trošku mudrejsia ako predtym.
Skusala som cez jeden vyhladavac,ale nic moc mi nenaslo. Potrebovalaby som vzor HCCP k pohostinstvu, ak mi niekto viete konkretne poradit kde by som to mohla najst, alebo mate vzor, prosim poradte mi. Velmi pekne dakujem
Silvia Pintérová Ribyová
09.02.13,09:25
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na HACCP pre výrobu pizze. Neviem to nikde nájsť...neviete mi neikto pomôcť prosím? ĎAKUJEM
chuchu86
04.04.13,11:25
Dobrý deň,
ja by som chcela otvoriť bufet na poliklinike. Chcela by som tam mať nejaké bagety, balené šaláty, pečivo, zákusky, čokolády, darčekové predmety.
Max. čo ja budem pripravovať to je káva a čaj a nealko nápoje.
Budem taktiež potrebovať HACCP ? prevádzkový poriadok ?