anka
18.01.05,08:24
Neviete niekto co sa deje na stranke DRSR, vobec nic tam nefunguje?
ZuzanaA
18.01.05,07:26
Anka, mne funguje normálne..:D
anka
18.01.05,07:32
Ked si dam vseobec.dan. info. tak mi nic neotvori, aj na uvodnej stranke boli predtym vzdy nejake nove info. a teraz tam nic nie je.
ZuzanaA
18.01.05,07:38
Anka, neviem, možno je nejaký problém u teba, mne ide, síce ako v lete na saniach ale predsa...
Keď chceš tie všeob. daň. info skús:

www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_E24/_th/J_0_69/_s.7_0_A/7_0_9D/_s.7_0_A/7_0_E24
bea
18.01.05,07:39
anka, ona funguje, len je strašne pomalá a možno sa len nevieš dočkať ... Asi treba trpezlivosť?
Bubika
18.01.05,07:44
Neviete niekto co sa deje na stranke DRSR, vobec nic tam nefunguje?
Prednedávnom som mala podobný problém, nedala sa mi však stránka DRSR vôbec načítať - vraj stránka neexistuje. Neskôr som zistila, že to z ostatných PC u nás v práci frčí a len z môjho nie. Museli mi ho kolegovia preinštalovať a potom to išlo. Ak máš možnosť, vyskúšaj, či ti to z iného PC funguje alebo nie.:o
accad
18.01.05,07:57
Prednedávnom som mala podobný problém, nedala sa mi však stránka DRSR vôbec načítať - vraj stránka neexistuje. Neskôr som zistila, že to z ostatných PC u nás v práci frčí a len z môjho nie. Museli mi ho kolegovia preinštalovať a potom to išlo. Ak máš možnosť, vyskúšaj, či ti to z iného PC funguje alebo nie.:oČo museli preinštalovať? Ja mám problém s touto stránkou, že sa mi neotvoria účty štátnych príjmov. Ostatné funguje.
anka
18.01.05,09:43
Mne ucty stat.prijmov funguju, ale ostatne nie, a cakala som dost, PC mi vypisal, ze je vyhladavanie ukoncene a hotovo, nebolo tam nic, su tam iba ikonky a ked na nich kliknem, tak sa nic neotvori
Mickya
18.01.05,09:58
Mne tiež niektoré linky nefungujú.
Jozef Mihál
21.01.05,08:37
mhm, na www.drsr.sk je už uvedený link i sem, na našu Poradu.
bodliak
21.01.05,08:41
Nečudujte sa, p. Mihál, aj oni sa chcú podučiť. A možno aj monitorujú, o čom sa ľudia bavia.
janaGT
21.01.05,08:52
mhm, na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk/) je už uvedený link i sem, na našu Poradu.áno, v sekcii Diskusné stránky k daňovej problematike.
vladan
21.01.05,08:54
ty vado, jóóó :D
accad
21.01.05,09:45
Neviem, či sa neplatiem, ale v Trafenej husi spomínal Richard niečo o tom, že odkaz na PORADu bude niekde prilepený. Takže rozmýšľam, či je to tento odkaz na stránke DRSR. Bolo by zaujímavé vedieť, či ju sledujú a ak áno, tak občasný príspevok pod nejakým krycím menom by tam mohli pripojiť. Hlavne v tých nejednotných veciach by mohli čerpať námet na usmernenie. Veď ich hlavnou úlohou by malo byť zamedzovanie daňových únikou a jednou z foriem je aj osveta.
janaGT
21.01.05,09:49
podľa mňa niektorí poradu určite sledujú, aby sa mohli niečo priučiť a potom byť pri kontrole múdri a my zasa len tí blbí...
Richard
21.01.05,09:52
Len upresním, že link na Porada.sk bol priradený na drsr vďaka osobe, ktorá má túto stránku na starosti a aj touto cestou ďakujem za ústretovosť.
accad
21.01.05,10:48
Len upresním, že link na Porada.sk bol priradený na drsr vďaka osobe, ktorá má túto stránku na starosti a aj touto cestou ďakujem za ústretovosť.Richard, ale aj vďaka tebe sa oveľa viac ľudí dozvie o PORADE a viac hláv, viac rozumu. Dúfam, že budú pribúdať aj takí, čo sa aktívne zapoja do riešenia problému.
Jara
25.01.05,11:04
dakujem za nasmerovanie, pomohlo mi to. Pekny den