Bavi
02.03.07,11:05
Chcem požiadať niektorého kolegu, ktorý má skúsenosti s vedením účtovníctva pre advokáta - plátcu DPH, aby sa mi ozval. Vopred ďakujem
ekopo
02.03.07,10:58
Vidím, že nikto sa Ti neozýva, ale keby si napísal/a o čo ide, tak by Ti niekto určite poradil. Jednoduché účtovníctvo je jednoduché účtovníctvo.
jamis
02.03.07,11:02
Vidím, že nikto sa Ti neozýva, ale keby si napísal/a o čo ide, tak by Ti niekto určite poradil. Jednoduché účtovníctvo je jednoduché účtovníctvo.
Ja osobne si myslím, že účtovníctvo plátcu DPH advokáta, je totožné s účtovníctvom ktoréhokoľvek podnikateľa - plátcu DPH.
Bavi
02.03.07,12:19
Ja osobne si myslím, že účtovníctvo plátcu DPH advokáta, je totožné s účtovníctvom ktoréhokoľvek podnikateľa - plátcu DPH.
Jedná sa o advokáta, ktorý doteraz nebol plátca. JU si robil sám. Z titulu dosiahnutia obratu sa v marci bude registrovať ako plátca DPH. Preto ma požiadal o vedenie JU. Nemám skúsenosti s podobnou činnosťou. Robím len klasické živnosti a s.r.o. Preto hľadám kontakt na niekoho, kto s takouto činnosťou má skúsenoť. Zaujíma ma, či je tam niečo špecifické?
Vopred všetkým ďakujem!
Johanka
02.03.07,15:08
Nič špecifické tam nie je. Zákon o DPH platí pre všetkých rovnako. Je tu však zopár užitočných tém. Skús účtovníctvo advokáta.