mariana11
02.03.07,14:44
Chcem sa spýtať, či sa dá v účtovnom programe SOFTIP účtovať v starom aj novom roku súčasne. Ja mám program MKSOFT a tam je to tak, že aj ked nemám ukončený rok 2006,možem si vytvorit rok 2007 a účtovať v ňom. Z roku 2006 si importujem koncové stavy,pohladávky,závazky...A stale možem robiť aj v roku 2006 a dokončovať a opravovať. A hocikedy zasa importovať koncové údaje z roku 2006 do roku 2007. Je toto možné aj v programe SOFTIP?

Pozná niekto oba programy? Ak áno ,ktorý sa vám zdá byť lepší?
scorp
02.03.07,15:47
Samozrejme, dokonca Softip to teraz este urobil tak,ze sa spusta program s moznostou volby roka. Ja ale praktizujem samostatne instalacie jednotlivych rokov. Bez problemov. Co je lepsie ... that is the question ... Mne sa pacia blondinky. Ale vazne: MKsoft je lacny, ale uprimne povedane, kto presiel zo Softipu na Mksoft, ten vie, ze Softip je lepsi a (drahsi).
mariana11
02.03.07,16:06
mas to z vlastnej skusenosti, ze je lepsi? Ja poznam zatial len MKSOFT. Ale idem pracovat ,kde maju SOFTIP Tak to buden vediet tiez posudit....
scorp
04.03.07,09:51
mas to z vlastnej skusenosti, ze je lepsi? Ja poznam zatial len MKSOFT. Ale idem pracovat ,kde maju SOFTIP Tak to buden vediet tiez posudit....
Ano, mam to z vlastnej skusenosti. Softip poznam od r.1990. (okrem ineho). Na MKsoft-e uctuje moja znama danova poradkyna, ktora predtym (aj teraz) robi a robila na Softipe.