Pohar
03.03.07,11:42
dobrý den. neviem či mi niekto poradi, ale aspon sa vyžalujem. dnes plačem a plačem. Kupila som si u mobilneho operatora program....... predavacka ma oklamala a nepodala presne informacie. samozrejme až doma som sa docitala co som podpisala!!!! :mee:
volala som na zakaznicke centrum - poradili mi napisat ziadost o odstupenie zmluvy. Mate s tym skusenost? Poradte , som hotova........:(
katarina.j
03.03.07,11:35
Ahoj, a aký program si si kúpila?Hádam internet,nie?
Pohar
03.03.07,11:41
nie, je to program na 3OO sk dobijanie mesacne, a viazanost 24 mesiacov. klasicky ake su teraz v ponuke u t-mobile. predavacka mi ho zle vysvetlila, ale co ja sprosta uz mam zmluvu.......... a okrem toho jeden telefon doma!

napisala som ziadost na odhlasenie tak neviem.....
nadavam si aka som SPROSTA!!!!!!!!
Paula
03.03.07,11:56
trošku mimotemy ....všetci operátori v kancelárii a v TV reklamách povedia iba "A" (aby vtáčka ulapili) a to "B" je v zmluvách napísané prťavými písmenkami, ktoré podpisujúci pri podpisovaní zmluvy nečíta.
katarina.j
03.03.07,12:08
Paula, nebuď na ňu taka zlá-aj keď máš pravdu s tými fintami, a nie len operátorov mobilných ale aj bánk a pod. ale nedala by som ju mimo témy-nech sa posťažuje. A MYSLíM,žE BY SA TA ZMLUVA MALA DAŤ VYPOVEDAŤ,DO 8 DNí???HMHM.Alebo sa mýlim???
Paula
03.03.07,12:48
ja som svoju poznámku označila ako mimotémy, nie zadávateľku problému:)
Pohar
03.03.07,12:53
ja som dnes napisala ziadost o vypovedanie - uvidime ci spravia. dakujem vsetkym za nazor
rada
03.03.07,16:16
ja som dnes napisala ziadost o vypovedanie - uvidime ci spravia. dakujem vsetkym za nazor

Chcela by som aj ja pomôcť, ale nerozumiem tomu spojeniu žiadosť o vypovedanie. Keď niečo žiadam tak závisí od druhej strany či mi to poskytne alebo odmietne. A toto sa určite dosiahnuť nechce.Ak však niečo vypovedám tak nič nežiadam jednoducho som sa tak rozhodla - je to jednostranný právny úkon. Odporúčam predovšetkým podrobne preštudovať zmluvné podmienky určite v nich bude aj ustanovenie o spôsobe skončenia zmluvného vzťahu. Ak nie treba sa pozrieť do zákona k príslušným §-fom ktoré by takisto mali byť v zmluve uvedené resp. odvolávka podľa ktorého zákona a akého § sa daný vzťah uzavrel resp. spravuje. A tam treba pohľadať.
Odstúpenie od zmluvy podľa Občianskeho zákonníka sa dá avšak za podmienky, že to zákon dovoľuje alebo sa zmluvné strany na tom dohodli.