Ivča
03.03.07,17:33
Prosím Vás veľmi by som potrebovala zistiť kde sú už otvorené predajne o2. Hlavne v okolí Prievidze. Podľa môjho zisťovania by mali byť už aj v Martine a v Banskej Bystrici. Potrebovala by som to overiť a hlavne zistiť otváracie hodiny. Pomohol by mi aj telef. kontakt. Za každú správu budem vďačná.
Zoltán Kovács
03.03.07,16:35
Prosím Vás veľmi by som potrebovala zistiť kde sú už otvorené predajne o2. Hlavne v okolí Prievidze. Podľa môjho zisťovania by mali byť už aj v Martine a v Banskej Bystrici. Potrebovala by som to overiť a hlavne zistiť otváracie hodiny. Pomohol by mi aj telef. kontakt. Za každú správu budem vďačná.


Tu je ich link:

http://www.sk.o2.com/sk/podpora/predajne-miesta.html

Vyberieš si kraj a presne vypíse predajne.
Ivča
04.03.07,07:20
Tam to pozerám, ale sú tam len Bratislava, Košice, Nitra a nič viac. Údajne by už mala byť aj v B. Bystrici a Martine. Na ich stránke to nieje a preto som to sem pripojila, lebo som si myslela, že niekto z týchto miest by mi mohol pomôcť. V Martine by to malo byť na ul. Štefánika 24 a v B.B. niekde Na troskách. Potrebujem tam ísť osobne a preto si to chcem touto cestou overiť, lebo sa bojím, že tam pôjdem a zbytočne.
Zoltán Kovács
04.03.07,07:49
Skús ich zákaznícku linku:


Zákaznícka linka
0949 949 949
apsgroup
04.03.07,08:33
V Martine sú zatial prázdne priestory, je tam reklama, že o chvílu tu bude predajna Telefonica.
danica
04.03.07,14:55
Dnes som počula v médiach, že aj v Trnave na Veternej ulici sa otvára nová predajňa, ale ako som pozerala na ich linku nie je zatiaľ uvedená
Ivča
05.03.07,07:19
Zákaznícku linku som skúšala a práve tam mi bolo povedané, že predajňa je aj v Martine na Štefánika 24. Podľa toho čo píše apsgroup ma mylne informovala. Veľmi pekne Vám ďakujem. Trnava je dosť ďaleko. Skúšam niečo bližšie k Prievidzi.
penaone
05.03.07,19:25
www.mobilmania.sk
Miruo
26.03.07,11:06
neviete ci uz maju v ponuke nejake mobily? pripadne kedy ich ponuknu?
Janka6685
26.03.07,11:45
neviete ci uz maju v ponuke nejake mobily? pripadne kedy ich ponuknu?

Telefóny ešte nemajú a ani paušály.......zatiaľ môžme fungovať len na predplatenú kartu.
penaone
27.03.07,15:11
neviete ci uz maju v ponuke nejake mobily? pripadne kedy ich ponuknu?

az v lete budu mat pavsalnu ponuku