Katarína STR
18.01.05,10:40
Prosím Vás nemá niekto z Vás vzor zmluvy o budúcej zmluve ?

Ide mi o tom, že moja ešte nevzniknutá s.r.o. bude sídliť tam, kde mám ja trvalý pobyt. A to je u môjho svokra.
Potrebujem teda vzor nájomnej zmluvy prípadne ak máte aj vzor zmluvy o výpôžičke.

Ale kým ešte s.r.o nie je zapísaná, tak musím urobiť zmluvu o budúcej zmluve medzi FO /teda mnou/ a mojim svokrom. Ja tam nevlastním nič.

Prosím hoďte sem nejaké tie vzory.

Ďakujem pekne.
Bubika
18.01.05,10:11
k nájmu. Snáď som pomohla
Katarína STR
18.01.05,10:41
Áno ďakujem pekne.
loveprincess
09.01.06,13:11
Dobry den.Prosim vas aj ja by som potrebovala poradit. Pozicala som znamej peniaze a chcem uzatvorit zmluvu o pozicke. Je k tomu potrebna aj zmluva o buducej zmluve alebo pokus o zmier?Diky
rada
10.01.06,09:07
Zmluvou o pôžičke prenecháva veriteľ dlžníkovi peniaze a dlžník sa zaväzuje peniaze po uplynutí dohodnutej doby vrátiť. V zmluve sa môžu dohodnúť úroky, ak sa úroky nedohodnú veriteľ má právo iba na vrátenie požičanej sumy. Zmluva o budúcej zmluve tu nie je potrebná a pokus o zmier prichádza do úvahy pred podaním žaloby na súd v prípade, že dlžník dobrovoľne nevráti požičanú sumu v dohodnutej dobe.
Mikolajova
19.09.06,05:18
Ahojte prosím Vás neviete ako to je ak je uzatvorená zmluva o budúcej zmluva v r.2003 a v r.2005 a uskutoční samotný predaj nehnuteľnosti s vkladom do katastra, ktorý rok je rozhodujúci, moment uzatvorenia zmluvy o budúcej zmluve alebo samotná K-P zmluva pre daňové účely?