rehna
04.03.07,20:40
Nasa bývala zamestnankyna pracovala u nas od 1.1.2006 do 31.7.2006. Poziadala ma o rocne zuctovanie dane, pricom v ziadosti uviedla, ze nepoberala ine zdanitelne prijmy. Prilozila len sumu na zivotne poistenie.Musim ja zistovat kde pracovala alebo bola evidovana do konca roku 2006, alebo ( a to si myslim ja)budem pri rocnom zuctovani pracovat so zdanitelnym prijmom, ktorý mala u nas + zivotnym poistenim?
Anja111
04.03.07,19:44
Nasa bývala zamestnankyna pracovala u nas od 1.1.2006 do 31.7.2006. Poziadala ma o rocne zuctovanie dane, pricom v ziadosti uviedla, ze nepoberala ine zdanitelne prijmy. Prilozila len sumu na zivotne poistenie.Musim ja zistovat kde pracovala alebo bola evidovana do konca roku 2006, alebo ( a to si myslim ja)budem pri rocnom zuctovani pracovat so zdanitelnym prijmom, ktorý mala u nas + zivotnym poistenim?
Nič nebudeš zisťovať... Ak podpísala Žiadosť o vykonanie RZD, tak prevzala všetku zodpovednosť za údaje, ktoré tam uviedla.
vikinka
04.03.07,19:46
V žiadosti o vykonanie roč.zúčt.svojim podpisom potvrdzuje či poberala príjmy len od jedného zamestnávateľa,takže nie je povinnosťou vás nič zisťovať.Urobíte RZ na zákl.potvrdenia o príjmoch u vás a živ.poist.
evina
04.03.07,19:47
Nasa bývala zamestnankyna pracovala u nas od 1.1.2006 do 31.7.2006. Poziadala ma o rocne zuctovanie dane, pricom v ziadosti uviedla, ze nepoberala ine zdanitelne prijmy. Prilozila len sumu na zivotne poistenie.Musim ja zistovat kde pracovala alebo bola evidovana do konca roku 2006, alebo ( a to si myslim ja)budem pri rocnom zuctovani pracovat so zdanitelnym prijmom, ktorý mala u nas + zivotnym poistenim?

Nemusíš nič zisťovať, pracuješ s tým čo máš. Ona podpísala v žiadosti, že nemala žiadne iné príjmy a tu je bodka.
P.s. RZD nemá ambíciu evidencie dôb zamestnania, ale zdokladovať a zdaniť výšku celoročných príjmov:)
evina
04.03.07,19:49
3x a dosť :D:D