jani73
05.03.07,12:40
Prosím vás, ako nastavím v počítači externé číslo, aby mi ho vytlačilo aj na zostave ( OF)
Na počítači mi ho vyzobrazí, ale na zostave je len interné č.a tým sa mi nedajú prekontrolovať doklady, môžem zadať miesto inter.č., č. OF?
Dík
LubenaK
05.03.07,12:36
Ale veď OF máš účtované len svojím interným číslom. Externé je pri došlých faktúrach
jani73
05.03.07,12:48
Pred mesiacom som prebrala účtovníctvo od inej pracovníčka a ona mala v OF zadávané aj interné č. aj externé č. Interné mala číslované pr. 100060001 a do exter. č. dávala č. fa.
Takže si budem musieť inter. č. ručne prepísať od začiatku. Je možné nejako hromadne prečíslovať dané doklady. Nechce sa mi to robiť ručne ( je ich okolo 250 ks).
holubička1
05.03.07,18:08
dása v ev. účt. dokladov daj sa na okruh of hore vpravo klikni funkcie a tam je hromadné prečíslovanie dokladov a tam si zasaj čo chceš prečíslovať. Ale pozor predtým si zálohuj-archivuj účtovníctvo, ak by si urobila nechcené, aby si to mohla vrátiť späť.
LubenaK
06.03.07,08:59
Ale to zasa prečísluje iba interné číslovanie, nie externé. Ak to chceš mať rovnaké, treba to opraviť ručne, ale potom pozor na saldokonto.