ajkariky
05.03.07,15:23
Ahojte poraďáci prosím ak vie niekto kde si môžem zakúpiť program pre malú kaviarničku pokladňa, sklad, poraďte prosím.Chcela by som to viesť cez počítač.ďakujem.
joni102
05.03.07,14:32
Ahoj:)
ja by som ti odporucila program Oberon (www.exalogic.sk (http://www.exalogic.sk)), maju taky jednoduchy programik na pokladnicu,
lenkak
05.03.07,16:33
www.uni-soft.sk
mmshop
23.03.07,10:08
Ja odporucam program na vedenie skladu spojeny s registracnou pokladnou na PC od firmy AMEGA s.r.o., pozri si www.amega.sk , maju tam aj demo na stiahnutie. Podla mna vyborna registracna pokladna. Mne ten program velmi vyhovuje
adinka55
23.03.07,10:42
skus aj www.mrp.sk, videla som v ich ponuke program Reštauracia
marek999
30.03.07,06:49
S programom od OBERONU sa predávať dá. Potrebujete k tomu však kúpiť aj fiškálny modul. A tá pokladňa OBERON nie je žiadna výhra. Dá sa tam predávať a nič viac. A výrobca sa ani nesnaží o nejaké zmeny, ktoré by uživateľom výrazne spríjemnili a uľahčili prácu. Čašníci vravia, že to bol "šedý" program :D
Pred polrokom sme zakúpili program z www.amega.sk a sme s ním veľmi spokojní. Je dobrý, spoľahlivý a ak chceme nejakú zmenu, tak nám to upravia na naše potreby. A netreba k nemu ani fiškálny modul lebo on je priamo k programu za 1 korunu. Oberon sa vraj dnes už dá ovládať aj cez PDA no a ten AmegaPos má zase dotykové ovládanie. Človek si môže vybrať.
Čoskoro by však mal byť dostupný aj Amegapos pre PDA. Už sa teším.

PS : nekúpite EASY POS 96. Výrazná zľava. Je dobrý ale už mi ho netreba :D
mmshop
03.04.07,18:18
No marek mohol si ten program kupit teraz, z 1 koruny spustili cenu, fiskal od Amega je uz zadarmo :). Usetril by si tak ako ja