božena24
05.03.07,21:40
Ahojte, poraďte mi prosím Vás. Zamestnávateľ dal svoju prevádzku do prenájmu. Nájomca nepreberá záväzky zamestnávateľa voči jeho zamestnancom. Jedna zamestnankyňa je na RD. Keďže odovzdanie nájomcovi sa udialo v pomerne krátkom čase a zamestnávateľ nechce vyplatiť odstupné, dal tejto zamestnankyni výpoveď podľa par. 63 odst.1a) Zákonníka práce s dvojmesačnou vypovednou dobou. Tá uplynie 30. 4., teda v čase, keď zamestnávateľ už neexistuje. Postupoval správne?
Chobot
06.03.07,10:40
Ahojte, poraďte mi prosím Vás. Zamestnávateľ dal svoju prevádzku do prenájmu. Nájomca nepreberá záväzky zamestnávateľa voči jeho zamestnancom. Jedna zamestnankyňa je na RD. Keďže odovzdanie nájomcovi sa udialo v pomerne krátkom čase a zamestnávateľ nechce vyplatiť odstupné, dal tejto zamestnankyni výpoveď podľa par. 63 odst.1a) Zákonníka práce s dvojmesačnou vypovednou dobou. Tá uplynie 30. 4., teda v čase, keď zamestnávateľ už neexistuje. Postupoval správne?

Je tu pár vecí, ktoré nechápem.

Dajme tomu, že zamestnávateľ je firma AA. Táto má zamestnankyňu na MD. Firma AA dá prevádzku do prenájmu firme BB. To znamená, že firma AA zrušila časť firmy preto dáva zamestnankyni výpoveď podľa § 63 ods. 1a:

a) sa zrušuje alebo premiestňuje zamestnávateľ alebo jeho časť,

Teraz moja otázka je - firma AA sa zrušila? Kto je potom prenajímateľom prevádzky - teda zmluvnou stranou firme BB?

Ak sa teda firma AA ruší, tak bude asi najprv v likvidácii, kým sa nevysporiadajú záväzky. Takže výstupné papiere dostane asi tá zmestnankyňa od likvidátora.
božena24
17.03.07,20:35
No ono je to asi takto. Manželia vlastnia nehnuteľnosť, v ktorej bola zriadená prevádzka. Manžel sa venuje inej podnikateľskej činnosti a manželka, ktorá prevádzkovala danú prevádzku nastúpila do dôchodku. Aby prevádzka-predajňa nezostala nevyužitá, dali ju do prenájmu. Takže ako je to s tou výpovednou lehotou?
endrju
18.03.07,06:29
No ono je to asi takto. Manželia vlastnia nehnuteľnosť, v ktorej bola zriadená prevádzka. Manžel sa venuje inej podnikateľskej činnosti a manželka, ktorá prevádzkovala danú prevádzku nastúpila do dôchodku. Aby prevádzka-predajňa nezostala nevyužitá, dali ju do prenájmu. Takže ako je to s tou výpovednou lehotou?


Vyriešiť "problém" na základe poskytnutých informácií nie je možné.
Nevidím tu odpoveď na otázky z príspevku číslo 2.

Skúsim položiť pomocné otázky:

"manželka, ktorá prevádzkovala danú prevádzku" =

a) má alebo mala živnosť, na základe ktorej prevádzkovala predajňu
b) pomáhala manželovi pri prevádzkovaní predajne zriadenej na základe manželovej živnosti?

Pracovnú zmluvu so zamestnancami uzavrel:
a) manžel na jeho živnosť
b) manželka na jej živnosť?

"dali ju do prenájmu" =

a) prenajali príslušnú časť nehnuteľnosti bez zamestnancov
b) prenajali príslušnú časť nehnuteľnosti so zamestnancami?

Manželka po odchode do dôchodku ohlásila ukončenie svojej živnosti?

Po zodpovedaní na tieto otázky bude možné začať s hľadaním odpoveda na otázku:
"Takže ako je to s tou výpovednou lehotou?" :cool:
Anja111
27.04.07,05:18
U jedného klienta nastala situácia, s ktorou som sa ešte nestretla. Aby som urobila všetko, čo treba, obraciam sa na Poraďákov o radu.
SZČO chce prerušiť živnosť dňa 30.4.2007. Doba prerušenia živnosti zatiaľ nie je doriešená, ale pravdepodobne to bude dlhšie ako pol roka, (najmenej 1 rok). SZČO prepustí aj všetkých zamestnancov.
A tu nastali moje problémy. Zamestnáva totiž aj tehotnú pracovníčku, ktorá je dlhodobo na PN.
1. Môže dať zamestnankyni výpoveď podľa § 63, ost. 1, písm. a), (aj keď zamestnávateľ len preruší živnosť)?
2. Zamestnankyňu odhlási zo SP i zo ZP. Ako mám vyplniť Oznámenie pre ZP? Je tam nahlásená, že je na PN, (čo je aj fakt). Mám to nechať otvorené a odhlásiť ju len ako zamestnanca, alebo mám ukončiť aj PN, (napriek tomu, že trvá naďalej), aj pracovný pomer?
3. SZČO oznámi prerušenie živnosti aj na DÚ. Odhlási sa ako platiteľ dane zo závislej činnosti. Kedy bude podávať Prehľad o zrazených preddavkoch za mesiac apríl? Po oznámení DÚ, alebo až v riadnom termíne po ukončení Q, teda v júli?
4. A Hlásenie o vyúčtovaní dane bude podávať kedy?
Ak som ešte na niečo zabudla, prosím, upozornite ma.
Anja111
03.05.07,10:19
Posúvam...
Danila
03.05.07,11:02
Ja si myslím, že prerušenie živnosti nie je skončenie podnikania. Osobne by som tento výpovedný dôvod nepovažovala za ten najšťastnejší. Skôr by som uplatnila nadbytočnosť. A na PN by sa vzťahoval zákaz výpovede.
Anja111
03.05.07,11:24
Ja si myslím, že prerušenie živnosti nie je skončenie podnikania. Osobne by som tento výpovedný dôvod nepovažovala za ten najšťastnejší. Skôr by som uplatnila nadbytočnosť. A na PN by sa vzťahoval zákaz výpovede.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď...
Práve preto sa radím s Poraďákmi, lebo sa mi to tiež nepozdáva. Idem to teda radšej prepísať. Dám tam písm. b), snáď to už bude v poriadku. Uvažovala som aj nad dohodou, ale ani tá mi tam nejako nezapadá.....