Richard
06.03.07,10:10
Vzhľadom na to, že viacerí a najmä začiatočníci neviedia nájsť svoje témy, pridal som na hlavnú stránky Porady blok "Moje posledné príspevky".

Je to v hornej časti stránky nad jednotlivými Poradami. Nájdete tam svojich 5 posledných príspevkov, resp. tém v ktorých ste mali poslednýh 5 príspevkov.
renča1
06.03.07,09:15
To je super.Konečne nielen ja ale aj ostatní si môžeme pozrieť posledné príspevky bez toho aby sme hladali vo svojich nikách svoje príspevky . Ďakujeme za zjednodušenie a urýchlenie.
Jozef Mihál
06.03.07,09:44
Skvelé .
michelle84
06.03.07,09:54
Prave vcera som si pozerala vsetky moje prispevky na porade. Je to vynikajuci napad. Dakujeme Richard
katkaj
06.03.07,09:56
Richard ďakujeme :) Niekedy si myslím že už sa tu nedá nič vylepšiť a vždy sa presvedčím o opaku. Niektoré zmeny sú maličkosti ale veľmi potešia ;)
EPk
04.04.08,06:14
Posledne prispevky su fajn, ale neviem prečo sa mi posledne prispevky zobrazuju len k niektorym temam. Napr. temu Oberon tam nemam a teraz do nej prispievam. Mam tu temu aj sledovanu, ze by to vadilo?
VladoaKatka
04.04.08,07:33
Posledne prispevky su fajn, ale neviem prečo sa mi posledne prispevky zobrazuju len k niektorym temam. Napr. temu Oberon tam nemam a teraz do nej prispievam. Mam tu temu aj sledovanu, ze by to vadilo?
Len prvý prípevok v téme sa zobrazí, ďalších niekoľko už nie.
Blanka Š
04.04.08,19:21
Ja chodím na poradu na dvoch počítačoch.Na jednom počítači sa mi moje posledné príspevky zobrazujú v riadku nad témami ,na druhom nie.:mee:
Čo a ako si mám nastaviť aby som videla moje príspevky aj na tom druhom počítači? Prosíím,pomôžte.
Richard
04.04.08,20:44
podmienkou je byť prihlásený pod svojim menom...
Heni
05.04.08,14:39
Richard, prosím, a o vyhľadávaní v sledovaných témach neuvažuješ?
tuto som to už navrhovala... ;)
http://www.porada.sk/t76160-hladanie-v-sledovanych-temach.html
Blanka Š
07.04.08,04:29
podmienkou je byť prihlásený pod svojim menom...
Som prihlásená pod svojim menom,aj ma porada privíta mojim menom.
EPk
07.04.08,07:18
Len prvý prípevok v téme sa zobrazí, ďalších niekoľko už nie.
Ale mne sa nezobrazi ziaden prispevok z temy "Oberon". Alebo to je len pre posledne najnovsie temy? Lebo do tej temy som kedysi davno už prispievala, ale teraz ju nevidim v najnovsich. Napr. tuto "Moje posledne prispevky" tu mam
Anja111
07.04.08,10:43
Ale mne sa nezobrazi ziaden prispevok z temy "Oberon". Alebo to je len pre posledne najnovsie temy? Lebo do tej temy som kedysi davno už prispievala, ale teraz ju nevidim v najnovsich. Napr. tuto "Moje posledne prispevky" tu mam
Zobrazia sa témy, do ktorých prispievaš prvý raz... Pri opakovaných príspevkoch v tej istej téme sa už téma nezobrazuje...
EPk
07.04.08,10:48
Dik, konečne som to pochopila