Lulaaa
06.03.07,11:09
Ahojte. Chcem sa opýtať uplatňujem výdavky percentom z príjmu. Mňa zaujíma, že či si môžem prirátať SP, ktoré plati dobrovolne,do výdavkov lebo prvý rok podnikanie nemusí platiť? a už niekto vyplňoval daňové priznanie na internete, ktoré spristupnilo DRSR? Môže sa také tlačivo poslať poštou na daňový úrad? ďakujem
katkaj
06.03.07,10:11
Ahojte. Chcem sa opýtať uplatňujem výdavky percentom z príjmu. Mňa zaujíma, že či si môžem prirátať SP, ktoré plati dobrovolne,do výdavkov lebo prvý rok podnikanie nemusí platiť? a už niekto vyplňoval daňové priznanie na internete, ktoré spristupnilo DRSR? Môže sa také tlačivo poslať poštou na daňový úrad? ďakujem


K paušálnym výdavkom si môžeš príratať aj zaplatené odvody. Aj platené dobrovoľne.
Na DÚ môžeš poslať aj tlačivo vyplnené na internete ;)
Daduľa
11.03.07,20:09
Môžem tlačivo DP vyplniť na internete a vytlačiť a potom odovzdať na DU???
Už to niekto robil a bolo to v poriadku??? Môže to byť bielo čierne tlačivo na 10 strán???
Poradte, mám to nachystané a nieviem, či mi to DU zoberie.
A Taktiež aj všetky prílohy k DP, napr: Súvaha, výkaz ziskov a strát, atď.
ondrejvla
11.03.07,20:26
Môžem tlačivo DP vyplniť na internete a vytlačiť a potom odovzdať na DU???
Už to niekto robil a bolo to v poriadku??? Môže to byť bielo čierne tlačivo na 10 strán???
Poradte, mám to nachystané a nieviem, či mi to DU zoberie.
A Taktiež aj všetky prílohy k DP, napr: Súvaha, výkaz ziskov a strát, atď.


Zoberie určite, aj ja som podávala všetky DP vytlačené zo stránky www.drsr.sk alebo z FormEdiku, tiež čierno biele. Ale veď aj to je farebné...http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif