regius
06.03.07,16:09
hladam partnera do podnikania v oblasti reklamy, ktory disponuje "nedocenenym" potencialom napadov
pawen
07.03.07,09:47
nejaké nápady by aj boli, ale finančne ich neutiahnem. aj by som ...
ale hľadanie partnera z radov ľudí, ktorých ani trochu nepoznám považujem za dosť veľké riziko. partnerstvo vyžaduje dosť veľkú dôveru.
regius
07.03.07,14:24
davam ti za pravdu v tom, ze partnerstvo vyzaduje doveru.... zober si vsak, kolko /aj/ podarenych manzelskych ci inych sukromnych vztahov vzniklo prostrednictvom chatov ci inzeratov, ked niekto "vystrelil" podobne pismena ako ja...... co znamena tvoje konstatovanie, ze financne neutiahnes svoje napady?
abel
07.03.07,14:27
Zapamätaj si zásadu poučených podnikateľov: Na podnikanie jeden je málo a dvaja sú veľa!
regius
07.03.07,14:34
zial musim ti dat za pravdu...... uz som to zazil na vlastnej podnikatelskej kozi..... som vsak optimista
rickman
07.03.07,15:08
pripajam sa k suhlasom :)

2 regius:
ake napady hladas? reklamne predmety, sposob predaja, novy pohlad na reklamu, alebo vseobecne zo vsetkeho nieco?
regius
07.03.07,15:17
priznam sa bez mucenia, ze hladam partnera s know-how v oblasti reklamy, ktory vie ako sa plava v reklamnom oceane ..... mam nejake "drobne" na rozbeh a reklama sa mi javi ako nevycerpatelny biznis .....na rozdiel od ropy ci potravin :)
rickman
07.03.07,15:35
priznam sa bez mucenia, ze hladam partnera s know-how v oblasti reklamy, ktory vie ako sa plava v reklamnom oceane ..... mam nejake "drobne" na rozbeh a reklama sa mi javi ako nevycerpatelny biznis .....na rozdiel od ropy ci potravin :)

a obzvlast tej internetovej sa bude darit s 20% medzirocnym narastom, ale psst! :)
(celosvetovo :--- )

rad by som sa pridal k tvojmu kapitalistickemu tazeniu, no len s teoretickym know-how :) a s plavacim kolesom ;)
no enthusiasmus & pozitivny pohlad na myslienku ako podpora sa ti moze hodit :rolleyes:
regius
07.03.07,15:56
diky..... dufam ze nebudem potrebovat tvoje plavacie koleso....cisto teoreticky ;)
pawen
07.03.07,17:10
davam ti za pravdu v tom, ze partnerstvo vyzaduje doveru.... zober si vsak, kolko /aj/ podarenych manzelskych ci inych sukromnych vztahov vzniklo prostrednictvom chatov ci inzeratov, ked niekto "vystrelil" podobne pismena ako ja...... co znamena tvoje konstatovanie, ze financne neutiahnes svoje napady?

Neutiahnem finančne, lebo realizácia toho, čo mám na mysli by trvala aj pol roka, zatiaľ by to znamenalo viac či menej len investície. Aspoň v prvej polovici určite. Tiež by to znamenalo zatiahnúť do projektu niekoľko externých spolupracovníkov - zmluvných dodávateľov, brigádnikov..., v druhej polovici záujemcov a zmluvných partnerov.
Detailami som sa zatiaľ nezaoberal, mnoho vecí by som musel ešte pozisťovať ... Takže je to zatiaľ len nápad, ktorý vo mne len tlie.
regius
08.03.07,07:05
napadom, ktore v cloveku tleju, treba pomoct na svet, aby nezhasli..... mas aspon nejaky priblizny /ale realny/ odhad nakladov na rozbeh? V pripade uspesnej realizacie tvojho napadu odhadujes navratnost vlozenych pociatocnych investicii v akom casovom horizonte?
Barakon
14.03.07,17:43
Zavolaj na č.t. 0905587030, možno z tvojej hlúpej požiadavky niečo vznikne, ale priznám sa že osobne tomu neverím.
savocool
22.03.07,09:25
podnikat s partnerom je velmi zlozita vec... ja s tym mam velmi zle skusenosti, zatial kazdy ma ofajcil ako len mohol... a to mala byt dovera...
ale rad spoznam "kolegov" z roznych podnikatelskych brandzi:) hlavne v KE

savocool@post.sk
rickman
22.03.07,19:23
podnikat s partnerom je velmi zlozita vec... ja s tym mam velmi zle skusenosti, zatial kazdy ma ofajcil ako len mohol... a to mala byt dovera...
ale rad spoznam "kolegov" z roznych podnikatelskych brandzi:) hlavne v KE

savocool@post.sk

tvoj mail bol obohateny o 1 novu spravu :)
Barakon
15.04.07,13:03
Buď konkrétnejší a ozvi sa na Hegel@pobox.sk
biaaa
18.04.07,13:18
Aj ja si prosim nejake info. biaaa@azet.sk
matur
25.04.07,12:00
Posli blizsie info na turkovic@bpmarea.sk. Skusenosti by boli, pozri www.bpmarea.sk (http://www.bpmarea.sk).
MIT
11.05.07,14:20
http://mask-investments.blogspot.com/ napis sem oni maju par typov
smallinvestments
16.05.07,17:57
ak mate napady my vas postavime na nohy www.small-investments.blogspot.com (http://www.small-investments.blogspot.com)

hladam partnera do podnikania v oblasti reklamy, ktory disponuje "nedocenenym" potencialom napadov