Simi
13.05.04,13:10
Stánka sa mi páči - hlavne je fajn, že vôbec vznikla.
Myslím si že by sa jednotlivé príspevky mali zoraďovať od najnovších až po najstaršie. Simi
Richard
13.05.04,11:15
Príspevky sa dajú zoradiť kliknutím na nadpis v "záhlaví".
Buď podľa:
dátumu
hodnotenia
zakladateľa témy
počtu príspevkov
počtu videní

Názov stĺpca, podľa ktorého je aktuálne zobrazenie má pri sebe šípku...
Ak budem mať čas, napíšem podrobné "tipy", ako so stránkou pracovať... aj s obrázkami....
juko
15.05.04,19:10
to by bolo fajn, lebo niekedy strácam orientáciu, ako sa vlastne vrátiť k pôvodnej téme
OľgaB
16.06.04,09:57
Bola by som tomu rada, lebo som tu nová, a neviem s tu zatiaľ dobre orientovať


Dakujem
Heni
06.07.04,18:04
Richard, prosim, nedalo by sa nastavit, aby sa mi zobrazili najnovsie prispevky napr. za posledne 3 dni, alebo od nejakeho datumu, alebo poslednych novych napr. 60 prispevkov? Lebo vzdy sa zobrazuju najnovsie prispevky od mojho posledneho prihlasenia, lenze niekedy je ich tolko, ze ich nestihnem vsetky prejst a musim sa offnut; pri najblizsom prihlaseni sa mi tie, ktore som nestihla pozriet vlastne stratia... Pozerala som aj FAQ, ale nenasla som to tam, tak neviem, ci zle hladam, ci taketo nieco este nie je :o
Viera123
30.04.06,08:26
Príspevky sa dajú zoradiť kliknutím na nadpis v "záhlaví".
Buď podľa:
dátumu
hodnotenia
zakladateľa témy
počtu príspevkov
počtu videní

Názov stĺpca, podľa ktorého je aktuálne zobrazenie má pri sebe šípku...
Ak budem mať čas, napíšem podrobné "tipy", ako so stránkou pracovať... aj s obrázkami....
V ktorom záhlaví myslel Richard? Nedá sa to len pri rozšírenom vyhľadávaní?
miro_c
30.04.06,11:34
Trochu som sa pohyboval po porade a zoraďovať sa dajú iba témy v hlavných témach, akou je napr. "Jednoduché účtovníctvo", ale tieto možnosti sa nachádzajú v zápätí stránky, nie v záhlaví, ako píše Richard.

Keď sa však otvorí už konkrétna téma (príspevok) od užívateľov, napr. "Bezhotovostný prevod", čo je témou v hlavnej téme "Jednoduché účtovníctvo", tu už sortovanie príspevkov prístupné nie je.
endrju
05.05.06,07:49
Keď sa však otvorí už konkrétna téma (príspevok) od užívateľov, napr. "Bezhotovostný prevod", čo je témou v hlavnej téme "Jednoduché účtovníctvo", tu už sortovanie príspevkov prístupné nie je.

Ak by tam bolo iné triedenie ako časom vzniku príspevku, určite by sa strácala "niť". Takže tam je asi triedenie zbytočné.
Stefan2005
04.04.09,17:38
Richard, prosim, nedalo by sa nastavit, aby sa mi zobrazili najnovsie prispevky napr. za posledne 3 dni, alebo od nejakeho datumu, alebo poslednych novych napr. 60 prispevkov? Lebo vzdy sa zobrazuju najnovsie prispevky od mojho posledneho prihlasenia, lenze niekedy je ich tolko, ze ich nestihnem vsetky prejst a musim sa offnut; pri najblizsom prihlaseni sa mi tie, ktore som nestihla pozriet vlastne stratia... Pozerala som aj FAQ, ale nenasla som to tam, tak neviem, ci zle hladam, ci taketo nieco este nie je:o

.... prosím je na toto už riešenie? Tiež sa mi zobrazuje iba maximálne 8 strán nových / dnešných príspevkov.

A mal by som ešte jednu otázku - u niektorých príspevkov je uvedené "Voľne dostupné info" a keď si ho otvorím, pýta predplatné. Čo znamená voľne dostupné info?
Stefan2005
07.04.09,15:04
:o