vladan
14.06.04,14:24
Richard, mám otázočku. Ak si kliknem na najnovšie príspevky zobrazia sa mi ako staré príspevky - 1 alebo 2dňové? Alebo to funguje na nejakom inom princípe. Ďakujem za odpoveď
Richard
14.06.04,12:58
Najnovšie príspevky zobrazujú tie príspevky, ktoré sú nové od Vášho posledného prihlásenia.
Po odhlásení sa stratia všetky príspevky a zobrazia sa opäť iba nové od posledného prihlásenia.
Posledných 20 príspevkov funguje inak: Vždy vidno posledných 20 príspevkov, avšak nové ktoré ste nevideli, resp. sú nové od vášho posledného prihlásenia sú označené v prvom stĺpci modrou šípkou v štvorčeku. Táto šípka sa po prezretí príspevku stratí.
vladan
15.06.04,05:09
jeeej, to je super, že si nemusím pamätať, čo som čítala a čo ešte nie. Zas som o niečo múdrejšia - čo sa týka Porady. Dik za odpoveď
ekin
16.06.04,10:05
vdaka richard za vysvetlenie....ako to vlastne je..
a pre mna z toho vyplyva poucenie, aby som sa nepripajala iba na par minut v prestavke, lebo...prídem o ostatne "nove", neprečitane..
Snad si to budem vediet najst kdesi ..lebo teraz tu chodievam tak "prilezitostne a zmätočne", že uz ani sama neviem, co som čitala a kde rozbehla polemiku....ach tá hlava!!
Heni
16.06.04,20:01
Richard, prosim, ked kliknem na tu "kvacku" pri najnovsom prispevku (ale spozorovala som to uz parkrat pri kliknuti aj inde) tak sice prejdem na ten prispevok, ale zaroven sa mi otvori take mensie okno a v nom hlasenie: "Pri behu programu doslo k chybe. Chcete previest ladenie?" Ponuka je ANO - NIE.
Odkliknem vzdy ze nie, lebo neviem, co by chcelo ladit.
Mam nieco zle nastavene, ze sa mi to (dost casto) zobrazuje?
Vdaka za radu.
01zuzana
08.10.08,20:27
Mne sa zobrazuje po otvorení porady vždy 15 posledných príspevkov. Kde si rozkliknem ďalšie príspevky napr. z dnešného dňa?
willma
09.10.08,04:54
hore na lište máš hneď vedľa nových príspevkov aj dnešné príspevky.
01zuzana
09.10.08,20:10
Ospravedlňujem sa, ale ja to nikde na lište nevidím. Možno mám niečo zle nastavené, neviem, ale jednoznačne tu naozaj nič také nemám.
willma
10.10.08,06:09
tak skús pozrieť priložený obrázok, teda dokument
Peterika
10.10.08,06:23
tak skús pozrieť priložený obrázok, teda dokument
Wilma vďaka , ja som tiež vždy pracne prehľadávala príspevky, ktoré som čítala a ktoré nie, vždy som videla len tých nových 20, inak som rozbalovala témy aby, som videla čo je nové
A teraz kukám - obsluha - ďakujem za zjednodušenie vyhľadávania s perfektnou poradou:D
Galius
20.12.08,18:50
Ako je dobre, pozrieť si iné príspevky, veľa som sa už teraz dozvedel. Som naozaj rád a fandím Richardovi až závidím, že má rozum na takúto vec ako je porada. Prepáč Richard, že Ti takto vyslovujem svoj obdiv, ale téma kde by sa dalo niekoho pochváliť, poďakovať mi chýba.
cactus
20.12.08,19:21
Galius, staršie príspevky si môžeš pozrieť aj v archíve.
Naroluješ dolu na stránku a nájdeš širokú modrú lištu a predposledný nápis na lište je archív...
nika.sum
16.11.09,17:20
Ahoj, prosim ako najdem najnovsie prispevky, nemyslim tie v sledovanych temach ale vo vsetkych?
Blankake
16.11.09,17:27
Ahoj, prosim ako najdem najnovsie prispevky, nemyslim tie v sledovanych temach ale vo vsetkych?
Na úvodnej stránke vyber obsluha a potom Dnešné príspevky

A na úvodnej obrazovke Porady sa zobrazuje "Posledné príspevky k posledným 15tim témam (zo všetkých porád)."
nika.sum
17.11.09,04:42
Na úvodnej stránke vyber obsluha a potom Dnešné príspevky

A na úvodnej obrazovke Porady sa zobrazuje "Posledné príspevky k posledným 15tim témam (zo všetkých porád)."

Dakujem velmi pekne, v tejto teme sa neda poslat bodik, ale urcite by som ho za ochotu a pomoc poslala:)
nika.sum
23.11.09,11:49
Zrazu nemam na liste Obsluha. Neviete kam sa to podelo?
nika.sum
24.11.09,17:35
Neviete mi poradit. Uz som sa tesila, ze si krasne najdem najnovsie prispevky a zrazu mi zmizlo z listy OBSLUHA, takze zase som na tom ako predtym, prosim neviete co sa stalo?
Blankake
24.11.09,17:49
Neviete mi poradit. Uz som sa tesila, ze si krasne najdem najnovsie prispevky a zrazu mi zmizlo z listy OBSLUHA, takze zase som na tom ako predtym, prosim neviete co sa stalo?
A chýba Ti len OBSLUHA?
nika.sum
24.11.09,17:53
No mam tam : porady,miniporady,dokumenty,foto, skolenia, inzercia, zákony a drak - toto mam v tmavomodrej liste. Neviem, ci tam ma byt nieco ine.
Blankake
24.11.09,18:03
No mam tam : porady,miniporady,dokumenty,foto, skolenia, inzercia, zákony a drak - toto mam v tmavomodrej liste. Neviem, ci tam ma byt nieco ine.
Ešte tam má byť obsluha, členovia, top, blog, účtovníci... nemáš len zle nastavenú napr. veľkosť písma a proste sa Ti to "nezmestilo" na obrazovku?
nika.sum
25.11.09,05:00
Ešte tam má byť obsluha, členovia, top, blog, účtovníci... nemáš len zle nastavenú napr. veľkosť písma a proste sa Ti to "nezmestilo" na obrazovku?
Neviem, dik za typ. Ja som pocitacovy analfabet, skusim sa s tym pohrat, popripade poprosit manzela.
Po minutke:
tak som sa k tomu dopatrala, aspon sa na takychto malickostiach naucim robit viac s pocitacom. Este raz dakujem.