K.A.T.K.A
07.03.07,09:19
Dobrý deň, prosím Vás,
kolegyna mi tvrdí, že jej z VšZP poslali ročné zúčtovanie (aj minulý rok, aj tento rok).
neviem, nejak sa mi to nezdá, lebo nám nič neprišlo, ani tento rok, ani minulý.
TAk teraz neviem či si to s niečím nemýli, alebo mne niečo chýba?
My máme spoločnú zdravotnú poisťovňu
katkaj
07.03.07,08:22
Dobrý deň, prosím Vás,
kolegyna mi tvrdí, že jej z VšZP poslali ročné zúčtovanie (aj minulý rok, aj tento rok).
neviem, nejak sa mi to nezdá, lebo nám nič neprišlo, ani tento rok, ani minulý.
TAk teraz neviem či si to s niečím nemýli, alebo mne niečo chýba?
My máme spoločnú zdravotnú poisťovňu

VŠZP posielala minulý rok tlačivá tým poistencom ktorých mala evidovaných ako SZČO. Mali tam vyčíslenú výšku preddavkov ktoré eviduje poisťovňa.Možno myslela toto.
K.A.T.K.A
07.03.07,08:28
asi áno
ale prečo nám nič neposlali?
ja som si minulý rok to robila podľa mojich účtovných evidencií, z poisťovne nám nič neprišlo.
a tento rok asi budem robiť tiež tak. Alebo si treba pýtať nejaké potvrdenie z poisťovne?
a tento rok treba to ročné zúčtovanie spraviť do konca marca ?
katkaj
07.03.07,08:31
asi áno
ale prečo nám nič neposlali?
ja som si minulý rok to robila podľa mojich účtovných evidencií, z poisťovne nám nič neprišlo.
a tento rok asi budem robiť tiež tak. Alebo si treba pýtať nejaké potvrdenie z poisťovne?
a tento rok treba to ročné zúčtovanie spraviť do konca marca ?

Katka, viem že to posielala len VŠZP a aj tak tam boli chyby. Takže lepšie je sa spoľahnúť na vlastné účtovníctvo :D

Tento rok sa RZZP robí tiež až k 30.6.2007, takže ešte je čas. :)
K.A.T.K.A
07.03.07,08:37
dobre, ďakujem.

hneď mi odľahlo že mi nič nechýba :-)
Maňuša
07.03.07,13:16
Ani mne VšZP ako SZČO v minulom roku neposlala tlačivo, hoci môjmu kolegovi áno. Takže mali v tom asi neporiadok.
katkaj
07.03.07,13:17
Ani mne VšZP ako SZČO v minulom roku neposlala tlačivo, hoci môjmu kolegovi áno. Takže mali v tom asi neporiadok.

No o neporiadkoch v poisťovniach je tu popísaných veľa strán :D