Jarka
19.01.05,07:27
Milí poradcovia,

mám takúto otázku. V oktobri r. 2004 sme zamestnali pracovníka, ktorý po ukončení VŠ odišiel na pracovno-študijný pobyt do zahraničia, po roku sa vrátil a stal sa našim zamestnancom. Môžem mu vykonať ročné zúčtovanie dane?
Myslím si, že nie nakoľko bol v zahraničí, mal by si podať daň. priznanie, ale nie som si tým istá. A ak by som mu to zúčtovanie dane mohla urobiť akí doklad by mi mal predložiť, na pokrytie obdobia v zahraničí, že nemal príjem.
Ak máte niekto podobný prípad, poraďte. Ďakujem.
Nike
19.01.05,10:57
Tiež by ma zaujímal názor ostatných. Máme pracovníčku, ktorá bola v zahraničí. Zatiaľ rozmýšľam, že by možno stačilo četné prehlásenie, že v tomto období nemala žiaden príjem, ale ... neviem. Zákon hovorí, že si musí podať DP ak má príjmy zo zahr.

Poraďte
ricij
19.01.05,11:09
Ak nemala žiadne príjmy v zahraničí, môžte mu vykonať ročné zúčtovanie. Že ich nemal, bolo by dobré potvrdenie zo školy alebo niečo podobné, no malo by stačiť aj čestné prehlásenie.
H.B.
20.01.05,10:49
Chcem sa opýtať ako vydokladovať dobu, napr. 5 dní,keď zamestnanec nebol nikde evidovaný,nepracoval.Skončil jeden PP a ku nám nastúpil až o 5 dní. Odvody si zaplatil dodatočne sám. Môžem mu urobiť ročné zúčtovanie?
vladan
20.01.05,11:11
- vydokladovanie - čestné prehlásenie, že nikde nebol evidovaný, nikde nepracoval
- ročné zúčtovanie mu urobíš podľa § 38 (dôležité je kde si naposledy uplatňoval nezdaniteľnú časť)
- v prípade vykonanávania ročného zúčtovania by som chcela aj potvrdenie o výške odvodov, ktoré si zaplatil sám, to by som mu zahrnula do povinných odvodov