Mila
19.01.05,08:25
Držte mi prosím place.Za chvíľu mi začína daňová kontrola na dph.Už začínam byť dosť nervózna.Aj keď som tých kontrol absolvovala už nespočet, vždy sa trasiem ako osika.Čím to asi je?
Sany
19.01.05,07:49
Neboj, aj v jednej "mojej firme" práve prebieha, ale som úplne v pohode. Aj keby niečo bolo, nie je to tragédia. Tragédia - to je o inom. A nikto nie je neomylný, len ten, kto nič nerobí, nič nepokazí...
Mila
19.01.05,08:16
Dik za podporu, práve začali. Tak som zvedavá. Najhoršie je, že klienti sú zvyknutí, že je vždy všetko ok a ako hovoríš nikto nieje neomylný.Ozvem sa
Manual
19.01.05,16:50
Neboj, aj v jednej "mojej firme" práve prebieha, ale som úplne v pohode. Aj keby niečo bolo, nie je to tragédia. Tragédia - to je o inom. A nikto nie je neomylný, len ten, kto nič nerobí, nič nepokazí...
doplním ďalej:kto nič nepokazí je pochválený
kto je pochválený ten je povýšený
kto je povýšený ten nič nerobí ... a je z toho perpetum mobile..
Pekný večer želám...
rene
19.01.05,19:26
doplním ďalej:kto nič nepokazí je pochválený
kto je pochválený ten je povýšený
kto je povýšený ten nič nerobí ... a je z toho perpetum mobile..
Pekný večer želám...
...škoda, u mňa to končí tým " pochválený" ...:D
Sany
20.01.05,07:53
...škoda, u mňa to končí tým " pochválený" ...:D
Ešte nie je všetkým dňom koniec, buď trpezlivý...
Mila
20.01.05,10:23
Tak ďakujem za podporu. Mám to za sebou a je to všetko ok!!!!Nenašli nič čo by nebolo v poriadku.Držím palce aj ostatným.
rene
20.01.05,18:43
:D Buď pochválená !!! atď...

:rolleyes: Mne zostane tá trpezlivosť .
marika1
20.01.05,19:51
Mne práve prebieha kontrola na daň z príjmu FO rok 2003-združenie. Začali v decembri a ešte nič nové neviem. Stále sa pýtam tých pánov, čo sa ich to týka, oni sú v pohode a že nič nové nevedia. Ako dlho to asi môže trvať?

V decembri mi prebehla kontrola na DPH-v poriadku. Tých sme mali vo firme v minulom roku viac, keďže sme mali viac novozačínajúcich na DPH a oni z DÚ hneď naskočia. Ale všetko bolo OK.
babenko1
20.01.05,20:03
Mne práve prebieha kontrola na daň z príjmu FO rok 2003-združenie. Začali v decembri a ešte nič nové neviem. Stále sa pýtam tých pánov, čo sa ich to týka, oni sú v pohode a že nič nové nevedia. Ako dlho to asi môže trvať?...V zákone o správe daní a poplatkov to je niekde uvedené, xi.. ale neviem to teraz nájsť :-) ak ma pamäť neklame, 30 dní, pri nezrovnalostiach a problémoch musia písomne predložiť predĺženie kontroly.