Jozef Mihál
08.03.07,08:30
Milé kolegyne, dovoľte mi v mene všetkých Poraďákov - účtovníkov a spol., zablahoželať Vám k dnešnému sviatku.

Želáme Vám málo roboty, málo kontrol, málo pokút a veľa zdravia, lásky doma i na pracovisku a veľa daňových preplatkov.
Tweety
08.03.07,07:33
Milé kolegyne, dovoľte mi v mene všetkých Poraďákov - účtovníkov a spol., zablahoželať Vám k dnešnému sviatku.

Želáme Vám málo roboty, málo kontrol, málo pokút a veľa zdravia, lásky doma i na pracovisku a veľa daňových preplatkov.
Jéj, to je krásne, zase tu je sviatok a nemusíme silno pracúvať.Vďaka, vďaka Jozef.:) :) :) Posielam boštek na noštek.:---
Tatiana
08.03.07,07:35
Ďakujeme...
Farks
08.03.07,07:37
ďakujeme pekne, dúfajme, že aj drahí manželíčkovia si spomenú ...
DanielaSL
08.03.07,07:38
Ďakujeme, potešilo.....
Zoltán Kovács
08.03.07,07:40
Vzdávam hold všetkým ženám k ich sviatku. A uznávam, a chlapy ruku na srdce - uznajme to, že schopnosti organizovať svoj čas, prácu a rodinu nie je schopný ani jeden chlap na takej úrovni ako naše ženy.

mimotemy P.S.: Ale aj ja oslavujem spolu s vami naše babenky. Totiž podľa nášho (maďarského) kalendára oslavujem meniny.:D
drobeceva
08.03.07,07:43
Ďakujeme pekne, je to príjemný pocit, že na nás chlapi nezabúdajú.....
Johanka
08.03.07,07:45
ďakujeme pekne, dúfajme, že aj drahí manželíčkovia si spomenú ...

Ja som už vyfasovala kyticu od klienta !!! :---
Tweety
08.03.07,07:46
Ja som už vyfasovala kyticu od klienta !!! :---
Určite niečo chcel, nedoniesol náhodou igelitku?:---
Johanka
08.03.07,07:52
Nechcel nič, ale ak mám pravdu povedať, zrovna od neho by som to nečakala ...:) . Asi niečo zamýšľa ....:---
ZDENIELA
08.03.07,07:54
Určite má naštudovanú neakú psychologickú príručku, ako ženu oblbnúť ;)
dana99
08.03.07,08:00
mimotemy P.S.: Ale aj ja oslavujem spolu s vami naše babenky. Totiž podľa nášho (maďarského) kalendára oslavuje meniny.:D[/quote]


Gratulujem. :--- Dana
Riky
08.03.07,08:04
Tak ešte raz želáme všetko dobré....
katkaj
08.03.07,08:07
Vzdávam hold všetkým ženám k ich sviatku. A uznávam, a chlapy ruku na srdce - uznajme to, že schopnosti organizovať svoj čas, prácu a rodinu nie je schopný ani jeden chlap na takej úrovni ako naše ženy.

mimotemy P.S.: Ale aj ja oslavujem spolu s vami naše babenky. Totiž podľa nášho (maďarského) kalendára oslavuje meniny.:D

Tak všetko najlepšie :D
RERE
08.03.07,08:15
Určite niečo chcel, nedoniesol náhodou igelitku?:---


Dobrá poznámka :D :D :D
katkaj
08.03.07,08:21
Dievčatá účtovníčky tak teraz je tá správna chvíľa vytiahnuť tie úplatky z minulého roka a ponalievať :D:D
DanielaSL
08.03.07,09:44
Dievčatá účtovníčky tak teraz je tá správna chvíľa vytiahnuť tie úplatky z minulého roka a ponalievať :D:D

Veď som už...pozri môj príspevok....:) ;)
Zoltán Kovács
08.03.07,12:06
Tak všetko najlepšie :D


Ďakujem Vám všetkým. ;)
Pepa
08.03.07,12:14
Tééééééda a ja že prečo som našla na stole kvetinku, mám podozrenie že od trucgazdu:D - že by niečo zamýšľal? :D
kukučka
08.03.07,12:27
Milé dámy.

Kolektívne si zaprajme pekné MDŽ, pretože chlapi v našom okolí:

a) zabudli
b) tento sviatok neuznávajú
c) tvária sa, že sa nič nedeje
d) ignorujú nás, kým neotvoríme fľašu
e) všetko dokopy

Tak si zaželajme pevné nervy, zdravie, šťastie, lásku, vyšší plat a milujúcich mužov.
Pretože ak ich k tomu nedokopeme, ničoho pekného (kvietok, bonbóny, prádielko, kabelka, nová kuchyňa...:D ) sa nedočkáme.


P. S. Ak som nejakému chlapovi ukrivdila, ospravedlňujem sa. Určite je dobre vycvičený, pretože za normálnych okolností je obdarúvanie nezlúčiteľné s mužským myslením...
jales
08.03.07,13:05
My sme našich chlapov trochu vyprovokovali. Kolegyňa kúpila koláče urobila k obedu kávu (bez alkoholu) a chlapi ostali v pomykove, čo teraz.
Nakonieco prišli aj s kvetmi, aby v hanbe neostali.
dogicka
08.03.07,13:06
Ďakujeme všetkým za gratulácie ;)

Ja som už od môjho mužíčka dnes dostala čokoládu. Žeby tiež niečo zamýšľal?
Janka6685
08.03.07,16:25
Ďakujeme všetkým za gratulácie ;)

Ja som už od môjho mužíčka dnes dostala čokoládu. Žeby tiež niečo zamýšľal?

Môj je asi teraz niekde v kvetinárstve, lebo vždy, keď trocha mešká, tak viem, že cestou domov bol práve tam:---. Ale aj tak sa tvárim prekvapene:D
mgm
08.03.07,16:50
Môj bol zlatý - kytička a sladkosť mne aj malej /chúďa zlaté má zabalený krk a strašne kašle/. Neviem, či som si to zaslúžila, lebo v poslednom čase nevidím, nepočujem, len pozerám do PC.
Melnick
08.03.07,18:02
Môj bol zlatý - kytička a sladkosť mne aj malej /chúďa zlaté má zabalený krk a strašne kašle/. Neviem, či som si to zaslúžila, lebo v poslednom čase nevidím, nepočujem, len pozerám do PC.
Myslím,že zaslúžila a podľa tej kytičky - nie som sama čo si to myslím.:)
tiny77
08.03.07,19:11
no dobre, tak prispejem i ja do mlyna. :) ja som tomu mojmu teraz oznamila ze dnes bol mdž. ani okom nemrkol. :eek: jedine co ho ospravedlnuje je, ze je 3.mesiac v amsterdame. inak - moje dve ratolesti ma dnes prekvapili dezertikom. aj ked ho cely spapali :rolleyes: no a co. a vecer prezradili - mamka, my vieme ze nemas rada kavu, tak sme nekupili dezert s prichutou capucino aj ked bol lacnejsi, ale orieskovy. - ze su zlatí? :D :D :D