HRman
08.03.07,14:22
Dobry den,
prosim Vas nemate k dispozicii Rocne danove hlasenie vo wordovskom dokumente. Chcela by som si pomoct hromadnou korespondenciou a so suborom v acrobat reader sa mi to nepodari.

Dalej by som mala otazky k rocnemu hlaseniu:
1) Cast I, riadok 0 - uvadzaju sa sem aj prijmy zdanene zrazkovou danou?
2) Cast III, riadok 4 - uvadzaju sa sem aj prijmy zdanene zrazkovou danou?
3) Cast III, riadok 6 - pocata sa zaklad dane aj z prijmov zdanenych zrazkovou danou?
4) Cast III, riadok 7 - sem predpokladam sa uvadzaju len preddavky na dan, nie zrazka?

Vopred dakujem za odpoved a este viac by ma potesil wordovsky dokument hlasnia :)

Pekny den.
liba2
08.03.07,13:27
HRman
08.03.07,13:55
Dakujem. Davala som si to do vyhladavacov, ale nevedela som to najst. Zhrniem to - zrazkova dan v prehlade nefiguruje, cize ani prijem, z ktoreho sa zrazkova dan pocita nefiguruje. Dufam, ze tomu spravne rozumiem.
katkaj
08.03.07,13:57
Dakujem. Davala som si to do vyhladavacov, ale nevedela som to najst. Zhrniem to - zrazkova dan v prehlade nefiguruje, cize ani prijem, z ktoreho sa zrazkova dan pocita nefiguruje. Dufam, ze tomu spravne rozumiem.


Áno správne tomu rozumieš, v prehľadoch v roku 2006 nefigurovala zrážková daň a nefiguruje ani v ročnom hlásení ;)
HRman
08.03.07,14:05
Nahodou nema nik toto hlasenie vo wordovskom dokumente? :)
katkaj
08.03.07,14:08
Nahodou nema nik toto hlasenie vo wordovskom dokumente? :)

Nemám ale tu si to môžeš vyplniť priamo v PC https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp
HRman
08.03.07,14:15
Dakujem. Mam cca 260 dohodarov a 110 zamestnancov. Rozmyslam ako si to co najviac zjednodusit. K rucnemu vyplnaniu prejdem v kritickom pripade :) Ale este raz dakujem.
katkaj
08.03.07,14:18
Dakujem. Mam cca 260 dohodarov a 110 zamestnancov. Rozmyslam ako si to co najviac zjednodusit. K rucnemu vyplnaniu prejdem v kritickom pripade :) Ale este raz dakujem.

A mzdový program ti negeneruje ročné hlásenie ?
HRman
08.03.07,14:20
Generuje, ale mam v nom historiu len od 07/2006. Predtym pracovali v inom mzdovom programe. Ide ma porazit. Potvrdenia o prijme som uz urobila cez hromadnu korespondenciu, ale toto neexistuje vo wordovskom dokumente a rucne to zadavat, to je moj koniec. :)
HRman
10.03.07,08:14
Nenajde sa nejaka dobra dusa, ktora by mala to hlasenie vo worde? :)