cloe
08.03.07,22:02
Idem tento rok do Talianska, poloostrov Gargano, apartm. pri Vieste. Podľa toho čo som videla na fotkách, zdá sa mi, že tam môže byť prekrásne. Bol tam niekto?
kačenka
09.03.07,04:45
na Gargáne som konkrétne nebola, ale bola som v Kalábrií, ale ten juh talianska je nádherný. Je iný ako sever, vždy sme chodievali len severne a konečne sme sa odhodlali južne. Boli sme autom a trochu sme to tam aj prešli. Boli sme aj na výlete Liparské ostrovy, Stromboli a Vulkáno. To je zážitok. Takú teplú vodu som ešte nezažila. A ten perličkový kúpeľ na Vulkáne. Už aby bolo leto.
Farks
09.03.07,05:23
Idem tento rok do Talianska, poloostrov Gargano, apartm. pri Vieste. Podľa toho čo som videla na fotkách, zdá sa mi, že tam môže byť prekrásne. Bol tam niekto?
ja som tam bola asi pred 8 rokmi a bolo tam nádherne, krásne čisté more, piesková pĺáž aj večerné prechádzky boli fajn. Tiež sa tam chystám ešte raz vrátiť, bola to jedna z mojich najkrajších dovoleniek. Treba len dúfať,že sa to tam odvtedy nezmenilo. Ale mesto Vieste a poloostrov Gargano vrelo odporúčam.
cloe
09.03.07,15:23
Dík za reakcie, verím, že sa mi tam bude páčiť. Len sa trocha obávam tej ďalekej cesty. Dá sa to vydržať v pohode? Chodím každý rok lietadlom, ale chcela som teraz trocha niečo iné, tak uvidíme.