lutik
09.03.07,08:34
Dobrý deň,
preštudovala som si tématiku materského, no predsa len som nikde nenašla odpoveď na moju otázku. Všade sa píše o materskej a SZČO.
Ja som zamestnankyna vlastnej s.r.o., zároveň jediná konateľka a spoločníčka. Z titulu konateľa nemám žiadne príjmy, iba ako zamestnanec. V septembri by som mala nastúpiť na materskú.
Musím počas materskej prerušiť činnosť s.r.o. , aby som mohla dostávať materské ?
Zoltán Kovács
09.03.07,07:34
Dobrý deň,
preštudovala som si tématiku materského, no predsa len som nikde nenašla odpoveď na moju otázku. Všade sa píše o materskej a SZČO.
Ja som zamestnankyna vlastnej s.r.o., zároveň jediná konateľka a spoločníčka. Z titulu konateľa nemám žiadne príjmy, iba ako zamestnanec. V septembri by som mala nastúpiť na materskú.
Musím počas materskej prerušiť činnosť s.r.o. , aby som mohla dostávať materské ?

Nie nemusiš.
lutik
09.03.07,07:37
Vďaka...to bola super rýchla odpoveď...:-)))
baghira
25.02.13,17:00
Vďaka...to bola super rýchla odpoveď...:-)))


ahoj, kvôli tebe som sa sem zaregistrovala. Som presne v tej situácii ako ty. Prosím vieš mi poradiť ako to teda vlastne je ? Ako konateľ prídem o právomoci z právneho hladiska, resp. som nútená niekoho splnomocnit, alebo činnosť prerušiť ? ...netrpezlivo čakám na odpoveď, pa