aladin
19.01.05,15:05
Mam taký problém , že som si doteraz v JU tlačil pokladničné doklady za sebou . Upravil som si ich v desing report... na jednu A4 ku tak vytlačí 4 resp 5. Lenže co sa týka PU na tejto tlac.zostave nie je predkontacia.. Da sa vytlacit pokladničný doklad s predkontáciou ale potom mi len na A4 ku vytlací jeden pokladnicný doklad ? Ako to riešite Vy . Na hotline mi povedali že s takouto požiadavkou sa ešte nestretli, neskor mi povedali že niektorí si tlačia zlvašť inu zostavu a vystrihuju predkontaciu a lepia alebo pristikaju na pokladnicný doklad. Tu yostavu som aj nasiel... Ale na hotline mi povedali že ak dam požiadavku tak to postupia do ciech a vyrobia takú tlac.zostavu (pokladničné dokladz za sebou a s predkontáciou)
Chcel by som sa spýtať ako to riešite Vy , resp či Vas možem poprosiť o zadanie požiadavky na strmware. Ja svoju požiadavku zadám ale asi to bude mať väčšiu vahu ak to budu žiadať viacerý.
Ďakujem
Julča
19.01.05,14:53
Aladin, ja zatiaľ používam len jú POHODA/, ale od februára ideme robiť aj Pú. Ja zatiaľ nemám s týmto skúsenosti, lebo tlačím jeden pokladničný doklad na jednu A4 a tam nalepím doklad z regis. pokladne. Ako to riešiš ty, keď na jednu A4 vytlačíš 4-5 dokladov ako pripájaš bloky z registračky?
Dada
19.01.05,17:10
Ja mám PU a tlačím jeden pokladničný doklad na jednu A4. Doklad z registračky pripájam k tomu. Je to prehľadnejšie. Ale stretla som sa už aj s tým, že robili v Pohode JU, mali doklady za sebou vytlačené a popripájané bločky kadejako, no otras, strašne neprehľadné. Jasné, že je to riadna spotreba papiera, ale je to aspoň prehľadnejšie. Toť môj názor.
anka1
20.01.05,06:29
Ja robím v PU a pokladničné doklady si vypisujem ručne. Je to pracné ale nevedela som že sa dajú vytlačiť aj s predkontáciou. Vďaka za radu :)
Dada
20.01.05,06:33
Ja robím v PU a pokladničné doklady si vypisujem ručne. Je to pracné ale nevedela som že sa dajú vytlačiť aj s predkontáciou. Vďaka za radu :)
Nečítaš, čo ponúkajú tlačové zostavy? Treba si uľahčiť prácu. Ručne vypisovať, to je riadny požierač času. :-)))))
aladin
27.01.05,10:31
Pokladničné doklady za sebou v JU, v PU sa daju upravit. Mne to tlaci 4 ks na A4 je to priehladne. Vela zalezi na tom ako sa pripajaju k nim dokladz , či su vacsie , ci mensie (z ERP) Fakt je ten že aj takto mam u viacerych 1 - 1,5 sanona na mesiac pokladnicných dokladov. Teoreticky keby som tlacil na A4 1 ks tak by to boli minimalne3-3,5 sanonov na mesiac.
Ale poprosim vas dajte aj vy uvedenu požiadavku. Viackrat sa mi stava že mam pocit že iba ja od nix ziadam rozne veci...(odpoved je mnohokrat ta že s takou požiadavkou sme sa ešte nestretli , ale postupime ju) , pritom si len chcem sprehladnit , ulahcit pracu.
Luciaa
28.01.05,13:18
Aj ja používam POHODU, no doteraz som vypisovala VPD ručne. Od januára už tlačím VPD, no - aladin - máš pravdu, pridávam sa k Tvojej požiadavke na stormware. Idem hneď napísať mail. Čaute.
anka1
04.02.05,08:09
Mam taký problém , že som si doteraz v JU tlačil pokladničné doklady za sebou . Upravil som si ich v desing report... na jednu A4 ku tak vytlačí 4 resp 5. Lenže co sa týka PU na tejto tlac.zostave nie je predkontacia.. Da sa vytlacit pokladničný doklad s predkontáciou ale potom mi len na A4 ku vytlací jeden pokladnicný doklad ? Ako to riešite Vy . Na hotline mi povedali že s takouto požiadavkou sa ešte nestretli, neskor mi povedali že niektorí si tlačia zlvašť inu zostavu a vystrihuju predkontaciu a lepia alebo pristikaju na pokladnicný doklad. Tu yostavu som aj nasiel... Ale na hotline mi povedali že ak dam požiadavku tak to postupia do ciech a vyrobia takú tlac.zostavu (pokladničné dokladz za sebou a s predkontáciou)
Chcel by som sa spýtať ako to riešite Vy , resp či Vas možem poprosiť o zadanie požiadavky na strmware. Ja svoju požiadavku zadám ale asi to bude mať väčšiu vahu ak to budu žiadať viacerý.
Ďakujem
Už som napísala požiadavku na stormware. Dúfam že na vyhovejú :)
aladin
11.02.05,12:26
Vcera mi prisiel e mail že vraj v majovej upgrade to už bude.. dakujem aj vam ktorí ste o to žiadali.
anka1
11.02.05,12:27
UPOZORNENIE PRED ZADANÍM TÉMY:
Zadávate Vašu otázku (novú tému) v správnej Porade? Napríklad: Ak sa týka téma dani z príjmu, zadávate otázku do Porady s názvom Daň z príjmu? Ak nie, prosím choďte najprv na hlavnú stránku, vyberte si náležitú Poradu a tam zadajte otázku! Ak ste si istý, že ste vybrali správnu Poradu pre Vašu otázku, PROSÍM ZMAŽTE TOTO UPOZORNENIE a môžete napísať otázku - NOVÚ TÉMU.
Vcera mi prisiel e mail že vraj v majovej upgrade to už bude.. dakujem aj vam ktorí ste o to žiadali.
Super :)
Laura1
20.02.06,15:52
Ahojte,
chcem vytlačiť pokladničné doklady v POHODE, za sebou s predkontáciou.
Všetko mi ide v poriadku, ale keď to všetko vyexpertujem, /napr. preto, že si to chcem zmenšiť v exceli, aby sa mi na jednu stranu zmestilo viac dokldov,alebo si chcem vytlačiť inde/, všetko sa mi prenesie okrem predkontácie. Nemám tam č.účtov!!
Skúšali ste to tiež??
Ďakujem za pomoc!
mimabb
21.02.06,20:48
Ahojte,
chcem vytlačiť pokladničné doklady v POHODE, za sebou s predkontáciou.
Všetko mi ide v poriadku, ale keď to všetko vyexpertujem, /napr. preto, že si to chcem zmenšiť v exceli, aby sa mi na jednu stranu zmestilo viac dokldov,alebo si chcem vytlačiť inde/, všetko sa mi prenesie okrem predkontácie. Nemám tam č.účtov!!
Skúšali ste to tiež??
Ďakujem za pomoc!

skusala som to, vyexportovalo to, len je to poprehadzovane. Radsej by som to vytlacila hned z programu, aj ked by som minula viac papiera, upravovat to bude hrozna praca...
ekopeter
22.02.06,20:33
ja tlačím VDP a PDP s upravenou tlačniarňou na formát A5 , papier do tlačiarne mám upravený A5 papier . Tak na jednu A4 sa mi zmestia štyri doklady, ktoré sú idetnické s vypisovanými dokladmi ktoré sa vypisujú ručne ale sú prehladnejšie. Na PÚ mám upravené doklady v reporte tak aby so všetkými náležitostiami mi vyšli na A5 dva doklady tak ako v JU. Zostavy tlačim v tlačovej kolonke doklady za sebou.
Pidgey
23.02.06,20:17
No, mozno by sa dala upravit zostava v casti kontrolne zostavy / zauctovanie dokladov. tam su k dispozicii vsetky potrebne udaje, len by bolo troska pracnejsie upravit,aby to vyzeralo ako pokladnicny dokald.
aladin
25.02.06,17:05
No, mozno by sa dala upravit zostava v casti kontrolne zostavy / zauctovanie dokladov. tam su k dispozicii vsetky potrebne udaje, len by bolo troska pracnejsie upravit,aby to vyzeralo ako pokladnicny dokald.
ano teraz sa to uz da upravit ale predtym tam nebola moznost dolozit tlac predkontacie , predkontacia sa mohla vytlacit len zvlast... ale od 2005 to uz tlaci.