Janiča
09.03.07,10:22
Pravdepodobne mi nefunguje funkcia sťahovanie tlačív a dokumentov. Vyberiem si formulár, zadám "tu stiahnuť", chvíľu to sťahuje a potom ma to vyhodí na úvodnú stránku a tlačivo nikde. Vie mi niekto poradiť čo robím nesprávne. Ďakujem.
Fany
09.03.07,09:57
Ani mne to nejde. Naozaj nevie nikto poradiť?
monickab
09.03.07,09:57
Pravdepodobne mi nefunguje funkcia sťahovanie tlačív a dokumentov. Vyberiem si formulár, zadám "tu stiahnuť", chvíľu to sťahuje a potom ma to vyhodí na úvodnú stránku a tlačivo nikde. Vie mi niekto poradiť čo robím nesprávne. Ďakujem.
Ahoj, tiež som mala problém so sťahovaním tlačív ak som používala Explorer. teraz, keď sa prihlasujem cez Mozila Firefox ide to bez problémov. Skús to.
Fany
09.03.07,09:58
úúúúúúúúh ! Čo je Mozila Firebox?
monickab
09.03.07,10:08
Mozila firefox je internetový prehliadač... ako explorer...
Janiča
10.03.07,08:41
Vyskúšam to. Ďakujem.
Maya1
22.05.07,12:54
Tak to je ten problém, čo mám aj ja. Ako to treba nastaviť, aby to išlo cez explorer? Poraďte niekto. PS : Cez mozilu to ide. To je teda veľká zrada. Ďakujéém
majernikova
02.10.07,11:12
Chcela som si stiahnúť jeden dokument a nejde to, viete mi poradiť.? Zaujímavé je to, že niektoré sa daju sťiahnúť v pohode a niektoré nie. Problém je niekde inde, poraďte kde?

Neviem to urobiť ani podľa Richardovho postupu.
Ďakujem
Rozalka
09.10.07,17:14
Chcela som si stiahnúť jeden dokument a nejde to, viete mi poradiť.? Zaujímavé je to, že niektoré sa daju sťiahnúť v pohode a niektoré nie. Problém je niekde inde, poraďte kde?

Neviem to urobiť ani podľa Richardovho postupu.
Ďakujem

S týmto mám problém aj ja, ale na inom PC s tým istým Win XP to funguje, tak predpokladám, že mám asi veľmi silnú ochranu PC. Používam antivirak Kaspersky. Môže to byť tým? ďakujem.