STRELEC
09.03.07,19:15
Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!
Janka6685
09.03.07,18:31
Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!

Je to len taká vymoženosť pre pohodlnosť, ale súhlasím....celkom by sa to hodilo.
dana9
09.03.07,20:04
Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!

Ale veď také tlačítko tam už je :confused: :--- :D ;)
STRELEC
09.03.07,20:09
Do pekla! Vďaka! Nevšimol som si ho. A to je tam už asi dlho.
Idem si tíško sypať popol z krbu na hlavu :mee: