betka
10.03.07,18:43
Stáva sa mi to často. Možno aj Vám??!! Prečítam si tému, k tomu príspevok, a predstavím si človeka, ako asi vyzerá...napr.:
Benka, oslovovala som ju (ho) ako ženu, raz mi na to povie: "Počkaj pozriem sa dole, .... som chlap..(asi v takom znení). Odvtedy si HO predstavujem: vysoký okolo 180 cm, čierny, okuliare, vážny .....
Nedávno, sa mi to isté stalo s Ermon - typické meno, prezývka pre chlapa. V príspevku zisťujem, že má malé dieťatko, ...... Teraz ju vidím ako tmavovlasú, okolo 160 cm vysokú babu, okolo 35-ky, chudučkú, ktorá robí všetko behom .......
No, teraz naposledy, som sa tiež splietla. Skaspa, z jeho príspevkov, som si ho otipovala ako takého vrtáka (nič v zlom Skaspa:):):)), okolo 50-ky, prísneho, s plešinkou, malého guľatého, taký úradník, no čo nezistím, má iba 26 (aj ja chceeeeeeem mať toľko). Teraz ho vidím ako mladíka, predierajúceho dravca, síce prísneho, ale sále študujúceho, zavaleného v knihách, blonďáka .....
Johanka, Marína, Zitka okolo 50-ky (to si myslím), skúsené, preskákali už , čo to... (Johanka, krátke vlasy, hnedej farby, brčkavé ....), Marína (špinavý blond, dlhšie, krátka ofina), (Zitka5- tmavovlasá, krátke rovné, trošku ježko ....).
A vy to ako vidíte???????
DanielaSL
10.03.07,17:47
Príď na 3. stretko porady v júni a uvidíš.....síce všetci tam nebudú, ale mnohých zažiješ na vlastnej koži....ináč pri Benkovi a Zitke 5 to vôbec nesedí.:) ;)
Tatiana
10.03.07,17:47
Stáva sa mi to často. Možno aj Vám??!! Prečítam si tému, k tomu príspevok, a predstavím si človeka, ako asi vyzerá...napr.:
Benka, oslovovala som ju (ho) ako ženu, raz mi na to povie: "Počkaj pozriem sa dole, .... som chlap..(asi v takom znení). Odvtedy si HO predstavujem: vysoký okolo 180 cm, čierny, okuliare, vážny .....
Nedávno, sa mi to isté stalo s Ermon - typické meno, prezývka pre chlapa. V príspevku zisťujem, že má malé dieťatko, ...... Teraz ju vidím ako tmavovlasú, okolo 160 cm vysokú babu, okolo 35-ky, chudučkú, ktorá robí všetko behom .......
No, teraz naposledy, som sa tiež splietla. Skaspa, z jeho príspevkov, som si ho otipovala ako takého vrtáka (nič v zlom Skaspa:):):)), okolo 50-ky, prísneho, s plešinkou, malého guľatého, taký úradník, no čo nezistím, má iba 26 (aj ja chceeeeeeem mať toľko). Teraz ho vidím ako mladíka, predierajúceho dravca, síce prísneho, ale sále študujúceho, zavaleného v knihách, blonďáka .....
Johanka, Marína, Zitka okolo 50-ky (to si myslím), skúsené, preskákali už , čo to... (Johanka, krátke vlasy, hnedej farby, brčkavé ....), Marína (špinavý blond, dlhšie, krátka ofina), (Zitka5- tmavovlasá, krátke rovné, trošku ježko ....).
A vy to ako vidíte???????
Nie si sama Betka v týchto predstavách.....
jamis
10.03.07,17:49
To asi všetci si dajako toho druhého predstavujeme.
Johanka
10.03.07,17:51
Je pravda, že som už čo to preskákala ...:D .
STRELEC
10.03.07,17:51
Prezradím o sebe - mám v profile svoju karikatúru. Raz mi niekto napísal, že nemohol prestať s rehotom a chvíľu swom vážne uvažoval - dám to preč. Je tam.

Ja mám problémy s pohlavím. Nie svojím :):):) našťastie. Veselo ho (prispievateľa ) oslovujem ako HO a ono som mal správne JU :)

Niektorých ľudí som videl a vyzerajú ako ... no ľudia. Za tú dobu už viem, že príspevok toho-a-toho nicka je niečo, čo sa oplatí čítať. A nemyslím tým len oslavované hviezdy.
Niektorí (-é) sú mi blízki svojimi postojmi, iní humorom spojeným s odbornosťou, skúsenosťami alebo elánom, energiou.
Johanka
10.03.07,17:53
Pozrela som si karikatúru - však ja Ťa tuším poznám :D
DanielaSL
10.03.07,17:53
Ináč v profile niektorých členov nájdeš aj ich fotografiu....:rolleyes: ;)
Johanka
10.03.07,17:54
... veru, niektorí si tam dali radšej maturitnú :--- .
STRELEC
10.03.07,17:57
Pozrela som si karikatúru - však ja Ťa tuším poznám :D
PN je čo ?
Zoltán Kovács
10.03.07,17:58
Pripíjam sa do tejto diskusie. Všimol som si, že novší členovia nevyplňujú profil. Preto je potom ťažké ako vôbec ich oslovovať. Ja som do svojho profilu uviedol všetky podstatné údaje. A aj fotku som priložil.

:D Pre tých ktorý už trošku slabšie vidia, ja mám na sebe bordové tričko a kraťase, a nemám štyri nohy, ako postava vedľa mňa.:D
STRELEC
10.03.07,18:02
Pripíjam sa do tejto diskusie. Všimol som si, že novší členovia nevyplňujú profil. Preto je potom ťažké ako vôbec ich oslovovať. Ja som do svojho profilu uviedol všetky podstatné údaje. A aj fotku som priložil.

:D Pre tých ktorý už trošku slabšie vidia, ja mám na sebe bordové tričko a kraťase, a nemám štyri nohy, ako postava vedľa mňa.:DHneď sa mi zdalo, že Ty si ten vyšší !! :D:D:D
Prepáč - tuším som Ťa oslovil teraz nedávno v ženskom rode.
mysimis
10.03.07,18:03
Mám pocit, že sú to Piešťany.
betka
10.03.07,18:03
Pripíjam sa do tejto diskusie. Všimol som si, že novší členovia nevyplňujú profil. Preto je potom ťažké ako vôbec ich oslovovať. Ja som do svojho profilu uviedol všetky podstatné údaje. A aj fotku som priložil.

:D Pre tých ktorý už trošku slabšie vidia, ja mám na sebe bordové tričko a kraťase, a nemám štyri nohy, ako postava vedľa mňa.:D

Akurát som sa chcela vyjadriť práve k Tebe. Predstavujem si Ta ako motorkára: "Dupni na to fáro, ať mi veje háro", Zákony niekde v ruksaku, život gombička ....
Zoltán Kovács
10.03.07,18:04
Akurát som sa chcela vyjadriť práve k Tebe. Predstavujem si Ta ako motorkára: "Dupni na to fáro, ať mi veje háro", Zákony niekde v ruksaku, život gombička ....

Dosť vedľa. Skôr pohodlné auto, jazda pri dobrej hudbe, zákony iba v robote.
DanielaSL
10.03.07,18:04
Hneď sa mi zdalo, že Ty si ten vyšší !! :D:D:D
Prepáč - tuším som Ťa oslovil teraz nedávno v ženskom rode.
Peťo, veď má v príspevkoch meno...
DanielaSL
10.03.07,18:05
betka...a teba si ako máme predstaviť?
Zoltán Kovács
10.03.07,18:06
Hneď sa mi zdalo, že Ty si ten vyšší !! :D:D:D
Prepáč - tuším som Ťa oslovil teraz nedávno v ženskom rode.


V pohode. Z čiasť mojho mládí by sa našla možno aj taká fotka na ktorej mám 4 nohy a som nižší.:D :D :D To asi po mojej oslave 25.
STRELEC
10.03.07,18:06
Mám pocit, že sú to Piešťany.Ak sú to Johanka Piešťany, tak sa asi žiaľ :mee: nepoznáme. V Piešťanoch som sice pár-krát bol, chytil som tam pekného kapra na Sĺňave, polial som sa kávou a vedľa sediaci arabi sa smiali ako blbí, ale nikoho z Piešťan nepoznám.
Čiže - teší ma!!!
betka
10.03.07,18:07
Hneď sa mi zdalo, že Ty si ten vyšší !! :D:D:D
Prepáč - tuším som Ťa oslovil teraz nedávno v ženskom rode.

Teba zas vidím ako svalovca, nabúchaného tam hore, vysokého blonďaka, s úprimným úsmevom ....
mysimis
10.03.07,18:08
Pripíjam sa do tejto diskusie. Všimol som si, že novší členovia nevyplňujú profil. Preto je potom ťažké ako vôbec ich oslovovať. Ja som do svojho profilu uviedol všetky podstatné údaje. A aj fotku som priložil.

:D Pre tých ktorý už trošku slabšie vidia, ja mám na sebe bordové tričko a kraťase, a nemám štyri nohy, ako postava vedľa mňa.:D


Vôbec som si Ťa nepredstavovala ako to čudo vedľa Teba so štyrimi nohami.:D Skôr ako zrelého chlapa, okuliariky, sako..... proste klasický účtovník.:D
Johanka
10.03.07,18:09
To Strelec: Možno raz ...:)
STRELEC
10.03.07,18:10
Teba zas vidím ako svalovca, nabúchaného tam hore, vysokého blonďaka, s úprimným úsmevom ....:D:D:D:D:D:D:D:D

Prepáč :). To sklamanie :D:D:D
Zoltán Kovács
10.03.07,18:12
Vôbec som si Ťa nepredstavovala ako to čudo vedľa Teba so štyrimi nohami.:D Skôr ako zrelého chlapa, okuliariky, sako..... proste klasický účtovník.:D

Klasický účtovník - to nie. Mne to evokuje Fantozziho. A to rozhodne nie som. Ak sako a obleky .....brrrrr.

Vidím, že sa ná podarilo rozbehnúť ďalšiu tému na uľahčenie tohto stresujúceho obdobia pre nás "klasických účtovníkov".
betka
10.03.07,18:13
betka...a teba si ako máme predstaviť?

Hádaj, :D:D:D:D okolo 85-ky, protéza na stolíku, vlasy sivé, už ma ani nohy neposlúchajú, popolníky na očiach, váha okolo 100, nohy vyložené na stole, v ruke ovládač od telky ....:D:D:D:D:D
Johanka
10.03.07,18:15
:D čo sa opekňuješ ?
Zita5
10.03.07,18:18
Stáva sa mi to často. Možno aj Vám??!! Prečítam si tému, k tomu príspevok, a predstavím si človeka, ako asi vyzerá...napr.:
Benka, oslovovala som ju (ho) ako ženu, raz mi na to povie: "Počkaj pozriem sa dole, .... som chlap..(asi v takom znení). Odvtedy si HO predstavujem: vysoký okolo 180 cm, čierny, okuliare, vážny .....
Nedávno, sa mi to isté stalo s Ermon - typické meno, prezývka pre chlapa. V príspevku zisťujem, že má malé dieťatko, ...... Teraz ju vidím ako tmavovlasú, okolo 160 cm vysokú babu, okolo 35-ky, chudučkú, ktorá robí všetko behom .......
No, teraz naposledy, som sa tiež splietla. Skaspa, z jeho príspevkov, som si ho otipovala ako takého vrtáka (nič v zlom Skaspa:):):)), okolo 50-ky, prísneho, s plešinkou, malého guľatého, taký úradník, no čo nezistím, má iba 26 (aj ja chceeeeeeem mať toľko). Teraz ho vidím ako mladíka, predierajúceho dravca, síce prísneho, ale sále študujúceho, zavaleného v knihách, blonďáka .....
Johanka, Marína, Zitka okolo 50-ky (to si myslím), skúsené, preskákali už , čo to... (Johanka, krátke vlasy, hnedej farby, brčkavé ....), Marína (špinavý blond, dlhšie, krátka ofina), (Zitka5- tmavovlasá, krátke rovné, trošku ježko ....).
A vy to ako vidíte???????

Betuška , prosíííííím Ťa :

- mám 17-násť:)
- každé dva mesiace experiment s farbou , čiže nie tmavovlasá /tmavé vlasy pridávajú na veku /:)
- ježko:rolleyes: ........mám ježulka , občas mi chodí po záhrade , sem tam ho aj odfotím a prilepín na poradu "Zázraky prírody"

Súhlasím , že už čo to som preskákala :--- :) ;)

No a teraz si vyber .....
mysimis
10.03.07,18:19
Klasický účtovník - to nie. Mne to evokuje Fantozziho. A to rozhodne nie som. Ak sako a obleky .....brrrrr.

Vidím, že sa ná podarilo rozbehnúť ďalšiu tému na uľahčenie tohto stresujúceho obdobia pre nás "klasických účtovníkov".

Presne som myslela na Fantozziho, len som sa trošku :--- /ostýchala/ Ti to tak otvorene napísať. :D
Johanka
10.03.07,18:21
Horšie veci sa tu píšu otvorene, však toto je veselá téma ...
Usmievam sa na monitor, psychiater číha za oknom ...:D
Zoltán Kovács
10.03.07,18:24
Presne som myslela na Fantozziho, len som sa trošku :--- /ostýchala/ Ti to tak otvorene napísať. :D

1.nemám toľko rokov
2.nie som také nemehlo
(V rámci zábavy)

Som pohodoví človek, ktorý tiež už preskákal:mee: svoje.
cloe
10.03.07,18:26
Horšie veci sa tu píšu otvorene, však toto je veselá téma ...
Usmievam sa na monitor, psychiater číha za oknom ...:D
Ja sa tak pravidelne usmievam na monitor, že keď si to uvedomím, tak sa začnem rehotať na hlas a to už som hotový blázon:D Ale nevadí, smiech je viac než...... ani neviem čo. Ja sa usmievam od rána na ľudí a je to fajn.
betka
10.03.07,18:35
:D čo sa opekňuješ ?

Však :D:D:D Starí ale jarí:D:D:D.
betka
10.03.07,18:40
Ja sa tu rehocem, a môj muž mi fučí za uchom, ty sa mi nevenuješ, to už mám vyhodiť ten počítač von oknom? Choď sa dať liečiť zo závislosti. Idem si ho trochu pomojkať,:mee: :mee: :mee:
Johanka
10.03.07,18:41
Daj mu nejakú robotu, nech máš kľud :D .
betka
10.03.07,18:50
Už mám kľud. Poobliekal sa a išiel na pohárik vínka s kámošmi. Ale ráno to roztočím ja, :D :D :D :D , ak príde v noci, moc sa nevyspí, ráno mu šupnem do postele deti :D :D :D :D :D :D . Chudáčik, neviem či si to uvedomil:--- :---
Veronika Gabrielova
10.03.07,19:23
:D Ľudkovia, navrhovala by som, aby ľudia, ktorí majú záujem o to, aby si druhí vedeli predstaviť ako vyzeráte, tak tu pripojte foto a bude :). Mohlo by sa to stať povinnou časťou prihlásenia sa na poradu :D..hihi
Na úvod pripájam svoju, prosím nezľaknúť sa :D.
marcela76
10.03.07,20:04
Betka ten môj sa mi pravidelne vyhráža ža ked raz prídem domov tak ho nájdem v obývačke opekať slaninu na tej kope paierov (teda na dokladoch od klientov)
Melnick
10.03.07,20:12
Presne som myslela na Fantozziho, len som sa trošku :--- /ostýchala/ Ti to tak otvorene napísať. :D

Prečo si myslíš,že Smith je ako Fantozzi,keď pricapil v profile foto a od Fantozziho má tak ďaleko ako od toho tvora vedľa neho.:D :D :D
Johanka
10.03.07,20:14
Píšeš o Fantozzim alebo o smithovej krave :--- ?
DanielaSL
11.03.07,06:58
Ináč ja si pod nickom jednotlivých členov porady akosi nevybavujem a ani ma nenapadne predstavovať si ako vyzerajú..skôr si k nim pripojím niečo iné.... lenkak - duša anjela , najlepšia odborníčka na MRP, endrju - odborník na mzdy - veselá kopa najmä na šuťáku ;) - dobrý kamarát, Evina, Andrej rv - veľkí znalci zákonov...Hlinkovx - odborníčka a obetavá dušička na PC , čo by sme si my blondínky bez nej počali...;) ,Marína - jej excelové tabuľky , rady v MRP by tu chýbali, Johanka - príjem zo zahraničia, obetavá osoba, ktorá ešte aj pomôže prerátať.....atď,atď......

A tak by som mohla písať a písať aj do neskorého poobedia. Dúfam, že sa neurazia tí, ktorých som tu nemenovala, bol to len pokus o objasnenie mojej predstavy jednotlivých členov porady.
A na záver...keď som ich stretla v skutočnosti, mala som pocit ako keby som ich už roky poznala a vôbec ma nenapadlo pomyslieť, že som si ich predstavovala ináč. Moja predstava - to je jednoznačne ich odbornosť.:)
Paula
11.03.07,07:12
...... a práve preto hľadanie odpovede na svoju otázku začínam klikom na konkrétny nick ;)
Eulalia
11.03.07,07:13
Ja sa tu rehocem, a môj muž mi fučí za uchom, ty sa mi nevenuješ, to už mám vyhodiť ten počítač von oknom? Choď sa dať liečiť zo závislosti. Idem si ho trochu pomojkať,:mee: :mee: :mee:

Ideš si pomojkať muža či počítač?:D
Eulalia
11.03.07,07:19
Ináč ja si pod nickom jednotlivých členov porady akosi nevybavujem a ani ma nenapadne predstavovať si ako vyzerajú..skôr si k nim pripojím niečo iné.... lenkak - duša anjela , najlepšia odborníčka na MRP, endrju - odborník na mzdy - veselá kopa najmä na šuťáku ;) - dobrý kamarát, Evina, Andrej rv - veľkí znalci zákonov...Hlinkovx - odborníčka a obetavá dušička na PC , čo by sme si my blondínky bez nej počali...;) ,Marína - jej excelové tabuľky , rady v MRP by tu chýbali, Johanka - príjem zo zahraničia, obetavá osoba, ktorá ešte aj pomôže prerátať.....atď,atď......

A tak by som mohla písať a písať aj do neskorého poobedia. Dúfam, že sa neurazia tí, ktorých som tu nemenovala, bol to len pokus o objasnenie mojej predstavy jednotlivých členov porady.
A na záver...keď som ich stretla v skutočnosti, mala som pocit ako keby som ich už roky poznala a vôbec ma nenapadlo pomyslieť, že som si ich predstavovala ináč. Moja predstava - to je jednoznačne ich odbornosť.:)

Musím sa k Tebe pridať. O mnohých prispievateľoch vôbec neuvažujem ako o fyzických osobách, ale ako o ľuďoch, ktorí sem pridávajú také či onaké rady. A vôbec mi nevadí, že neviem, ako vyzerajú, stačí, keď vidím nick a mám pocit, že som našla spriaznenú dušu. A to platí aj o Tebe Danielka:---
Veronika Gabrielova
11.03.07,08:30
Napodobne :)
Zita5
11.03.07,08:52
Mne sa v tejto téme páči najviac ......motorkár smith a svalovec nabúchaný tam hore Strelec.:)


Betka super ...kde Ty na to chodíš na tie predstavy ?
kalkulka
11.03.07,09:08
Dobrá téma na odľahčenie. Ste super. Výzor som si nikdy nepredstavovala a pravdupovediac mi nezáleží na tom ako kto vyzerá, ale skôr aký je. Samozrejme, ak nie je vyslovene zanedbaný. Pomaličky si robím predstavu o viacerých, ale skôr o ich dušičkách ako o výzore. Možno ste ma tak trocha inšpirovali a bude sa mi lepšie pracovať, dnes som akási nanič. Včera mi telo akosi štrajkovalo. Tak do toho siláci, černoškovia, blondínky, či brunetky.
Melnick
11.03.07,11:23
:D Ľudkovia, navrhovala by som, aby ľudia, ktorí majú záujem o to, aby si druhí vedeli predstaviť ako vyzeráte, tak tu pripojte foto a bude :). Mohlo by sa to stať povinnou časťou prihlásenia sa na poradu :D..hihi
Na úvod pripájam svoju, prosím nezľaknúť sa :D.

Veronika súhlasím,len neviem ako by som naložila s tou popularitou,keby sa zo mňa ,zo dňa na deň stala hviezda a celebrita. Neviem si ani predstaviť: denne minimálne 3 ponuky na reklamu lepidla na umelý chrup, prípadne toaletný papier a pomôcku na chrbticu , čo by mi zaručila úsmev na perách po celý deň.....
Toto Ty chceš po nás.Ešte aj toto máme v marci stíhať.:eek: :eek: :eek:
STRELEC
11.03.07,11:29
Mne sa v tejto téme páči najviac ......motorkár smith a svalovec nabúchaný tam hore Strelec.:)


Betka super ...kde Ty na to chodíš na tie predstavy ?V mojom prípade by osobné stretnutie bolo asi len jedným z ďalších životných sklamaní :D:D:D. Nabúchaný som kde-kade, ale asi nie tak ako si to betka vybavuje:D:D:D
Melnick
11.03.07,11:30
Petéééééér ,čo chceš aby som zmodrala smiechom??????:D :D :D :D :D

ako tento???
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=11371&stc=1&thumb=1&d=1173529467
Veronika Gabrielova
11.03.07,11:31
Strelec musíš poslať foto, inač to nevidím hihi :))).
Alebo tá fotka v profile je aktuálna? :)))))
STRELEC
11.03.07,11:32
Petéééééér ,čo chceš aby som zmodrala smiechom??????:D :D :D :D :D... a vieš, že modrá je dobrá. Tvrdí to Nivea a ešte kde-kto iný!
Veronika Gabrielova
11.03.07,11:32
Lidičky, šup šup pripájajte fotografie :). A žiadne výhovorky :D.
STRELEC
11.03.07,11:34
Strelec musíš poslať foto, inač to nevidím hihi :))).
Alebo tá fotka v profile je aktuálna? :)))))
Ešte aktuálnejšia ako fotka! Vystihuje aj hobby .... nie je tam moja 3/4-tka + dedičia:):)
Veronika Gabrielova
11.03.07,11:34
Výmyselník jeden :))))
Melnick
11.03.07,14:16
Ešte aktuálnejšia ako fotka! Vystihuje aj hobby .... nie je tam moja 3/4-tka + dedičia:):)

Príroda,vtáctvo,ryby,cigaretka na dva ťahy,kávička,kosačka a pekný dvor a k tomu neodmysliteľný priateľ človeka v poradí:
1/pes
2/počítač
Chápem,že 3/4-tka a dediči sa tam už radšej nenapchali.:D :D :D
STRELEC
11.03.07,14:19
Príroda,vtáctvo,ryby,cigaretka na dva ťahy,kávička,kosačka a pekný dvor a k tomu neodmysliteľný priateľ človeka v poradí:
1/pes
2/počítač
Chápem,že 3/4-tka a dediči sa tam už radšej nenapchali.:D :D :D
Tak by som to nebral ...
Umelecká licencia !!! :):)
abel
11.03.07,14:34
Tal toto by už mal Richard zakázať!!! Hľadám, či sa náhodou niekto niečo nepýta, komu by som poradila a nejaký ten bodík zarobila !!! a tu už zase takmer 60 príspevkov, cez ktoré sa nedá neprelúskať. Ako si to predstavujete? Namiesto DP aby som písala žiadosti o odklady podania DP a každému potom priznala nejaké 4 kopejky.
Ale nech nie som len za prísnu, musím povedať, že keď sme mali prvé stretko, okamžite som spoznala Vierku123 a Zitku5 bez toho, aby som ich predtým videla.:cool:
tiny77
11.03.07,15:27
Pripíjam sa do tejto diskusie. Všimol som si, že novší členovia nevyplňujú profil. Preto je potom ťažké ako vôbec ich oslovovať. Ja som do svojho profilu uviedol všetky podstatné údaje. A aj fotku som priložil.

:D Pre tých ktorý už trošku slabšie vidia, ja mám na sebe bordové tričko a kraťase, a nemám štyri nohy, ako postava vedľa mňa.:D

...a tak teda nemas bodky na kabatiku? :D
evina
11.03.07,15:44
Pre mňa bolo zaujímavé, že keď som sa s mnohými spoznala osobne, ako tu niekto napísal, zdalo sa mi, že sa poznáme roky rokúce...Teraz keď čítam ich príspevky tak počujem ich hlas akokeby mi to čítali sami :)

Bez humoru tu na Porade, by som už asi neprežila tretie obdobie daňových priznaní.

Too Peter Strelec-dnes si ma maximálne pobavil už dvakrát a hneď sa mi príjemnejšie pracuje.:)

P.s. naozaj nám môžu závidieť koľko múdrych a nekonečne vtipných ľudí je medzi účtovníkmi-ekonómami-daniarmi atď...
abel
11.03.07,15:52
P.s. naozaj nám môžu závidieť koľko múdrych a nekonečne vtipných ľudí je medzi účtovníkmi-ekonómami-daniarmi atď...
Musím len súhlasiť. Ja ešte aj do daňových priznaní píšem samé srandy :---
betka
11.03.07,17:26
... a vieš, že modrá je dobrá. Tvrdí to Nivea a ešte kde-kto iný!

Peter strelec, ostrostrelec, aj ty si znamenie stelec....:D:D:D
Čo ale, keď mi napísal Benka, že nie je žena (ináč rada si predtavujem, i ľudi, s kt. hovorím po telefóne.. a nielen Vás), ale radšej sa pozriem dole, hneď som si predstavila ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
LubicaN
11.03.07,17:35
... veru, niektorí si tam dali radšej maturitnú :--- .

...Johanka si ma odhalila... Na fotke mám 18, teraz o desať rokov a desať kilogramov naviac...teraz by som sa do objektívu nevmestila...:D:D:D

Ale aká som???

...kto ma pozná (traja o ktorých viem že sú tu osobne a zopár ľudí cez e-maily a telefón) vedia, že jak sa vraví, Co neumím to obkecám... Veľa som sa tu naučila, ale stále som len žiačik...a ešte sem chodím pre zábavu - každý potrebuje vypnúť - keď sa v jeden deň toho zosype viac ako je únosné, napríklad: deti choré, obed prihorí, žehlička buchne v ruke - vtedy utekám pred PC na poradu a všetko sa mi zdá iné, ľahšie...a čo sa týka výzoru kuk do profilu, primysli si strapaté vlasy, čo kaderníčku nevideli asi pol roka, druhú a tretiu bradu, okuliare...hmm?
lenkak
11.03.07,19:29
lenkak - duša anjela , najlepšia odborníčka na MRP, ......

Daniela ďakujem, to je moje najväčšie ocenenie aké som kedy mohla dostať.
Poznáme sa síce z fotiek, mailov a telefonátov, ale raz príde ten správny čas. Nemám slov...