ekopo
10.03.07,21:27
Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.
FAA
10.03.07,21:27
Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.

DP na stránke drsr síce nepoužívam, ale predpokladám, že je to len pracovný formulár, a pri tlači je to usporiadané správne. Ičo s lomítkom je prideľované org. s tzv. delegovanou právnou subjektivitou, kde pred lomítkom sa uvádza Ičo materskej org. a za lomítkom poradové číslo org. s deleg.právnou subj. Ale je fakt, že napr. na DU PP majú v tom chaos a nevedeli čo s tým.:(
veronikasad
11.03.07,06:50
Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.

Vlani som sa stretla u niektorych organizacii, ktore boli urcene na prijimanie % dani, ze okrem ICO mali prideleny este 4-miestny kod, ktory sa pisal za ICO. Mali ho natlaceny aj v letakoch. Teda v ziadnom pripade to nie je rodne cislo. Aj v DP "A" - original tlacivo tie 4 kolonky su. Zrejme to pri tlaci B zabudli.

--------
Veronika